UWAGA!
Minęło 5620 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Filmy

  • Strona:
  • 1

Pawelo300

  • +2
  • użytkownik
  • Miejscowość: Łódź
  • Wiadomości: 26

#1 2008-10-31 17:19

Jak dodac napisy do filmu? Jeśli ściągnołem go przez program ,,Emule''


Z góry dzięki.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klin

klin+45

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 445

#2 2008-11-04 20:11

Ściągnij napisy, np. przez Emule ;) Albo zainstaluj sobie Napi-projekt - to taki program, który sam wyszuka napisy pasujące do danej wersji filmu. A jak już będziesz miał te napisy, to umieść je w tym samym folderze, co plik z filmem. Program do odtwarzania filmów sam powinien uruchomić napisy razem z filmem.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Pawelo300

  • +2
  • użytkownik
  • Miejscowość: Łódź
  • Wiadomości: 26

#3 2008-11-06 20:34

Nie o to mi do końca chodzi. Jak pobierzesz film przez emule to nie masz tych folderów tylko jeden plik.{u mnie otwierany przez windows media player]. Dałbym sreenshota ale nie wiem zabardzo jak tu wrzucic jak mam go nadysku.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klin

klin+45

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 445

#4 2008-11-06 23:08

Screena możesz wrzucić np. na wrzuta.pl :) Nie wiem, czy w WMP w ogóle można dodawać napisy do plików video. Do oglądania filmów radzę używać programów typu Allplayer czy Best player. Tam nie ma problemów z dodaniem napisów do filmu, a często te programy robią to automatycznie, jeśli plik video i napisy znajdują się w tym samym folderze.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#5 2008-11-07 10:49

Usuń wszystkie kodeki z komutera i zainstaluj K-lite codec - nie będziesz miał problemów z oglądaniem, a napisy będziesz miał nawet w WMP

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1