UWAGA!
Minęło 444 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Utwory ze sklepu TK Maxx

  • Strona:
  • 1

marcepan

  • +6
  • użytkownik
  • Wiadomości: 23

#1 2013-07-12 20:29

Witam

Ostatnio usłyszałem fajną, starszą, polską piosenkę w TK Maxx, której kompletnie nie znam. Wydaje mi się, że z lat '60. W tle Big Band, śpiewa kobieta. Piosenka na wesoło, w tekście coś o kocie, choć nie pamiętam czy cały tekst był właśnie jemu poświęcony.

Zna może ktoś?


Information is not knowledge. Knowledge is not wisdom. Wisdom is not truth. Truth is not beauty. Beauty is not love. Love is not music. Music is the best…


Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

kp

  • gość

#2 2013-07-14 14:10

Ja też chętnie dowiem się co to za kawałek!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

barmaj

  • gość

#3 2013-07-30 18:17

no właśnie, co to za song?!



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

pracownik TK MAXX

  • gość

#4 2013-07-30 19:35

http://zdzisioch.wrzuta.pl/audio/2uO6d6VjPA9/natasza_zylska_-_kot

Prosze bardzo ale nie mowcie mi ze to fajna piosenka bo jest to wkurzajace dziadostwo ktore leci 7 razy dziennie codziennie od 3 miesiecy.

Pozdro.

Oceń wiadomość: 2Tak 0Nie

marcepan

  • +6
  • użytkownik
  • Wiadomości: 23

#5 2013-08-08 18:43

Dzięki wielkie, to właśnie to! W małych dawkach całkiem przyjemnie się słucha ;-)


Information is not knowledge. Knowledge is not wisdom. Wisdom is not truth. Truth is not beauty. Beauty is not love. Love is not music. Music is the best…
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jaga

  • gość

#6 2014-09-25 16:42

Ja bym w ogóle chciała się dowiedzieć jakie to nuty lecą w tk-maxx. Niestety, kiedyś pracownik powiedział mi jedną (Vampire Weekend - white sky), która mi się tak podobała; ale co do innych,  to nawet pisząc do "góry" nic nie wskóralam :( Ostatnio (Kielce) leci taki kawałek, lata 50-60, jakiś band, spokojny kawałek, bluesik, słowa jakie zdołałam odrożnić to oczywiście "my heart" i prawdopodobnie "be my home" "please, please, please" PEwnie jakiś band czarnoskórych... CZY GDZIEŚ SIE DA UZYSKAĆ LISTY KAWAŁKÓW JAKIE PLANOWO PUSZCZANE SĄ NA SKLEP ?  :P

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

pamela

  • gość

#7 2014-10-25 14:42

mi sie udalo znaleźć ten kawalek ktory wpadl mi w ucho prosze


mam nadzieje ze komus pomoglam!  :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dxxb

  • gość

#8 2015-04-08 20:47

Szukam polskiej piosenki usłyszanej w TK Maxx w Rzeszowie w wakacje 2014, do tej pory chodzi mi po głowie.
Początek refrenu bardzo skojarzył mi się z "Say say say" Michaela Jacksona i Paula McCartneya (chodzi mi o tą melodię gdzie jest linijka "All alone I sit home by the phone" na początku refrenu), w ogóle musiałam się bardzo wsłuchać żeby w ogóle usłyszeć w jakim języku to piosenka, więc udało mi się ustalić tylko, że jest po polsku i kilka słow - jakieś góry, doliny, mokre cośtam.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mg

  • gość

#9 2019-07-07 00:17

Piosenka z krową muuu, muu. Teraz już nie leci w tkmaxx ale kiedyś to był ''hit'' jeżeli można tak to nazwać...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Berbec

  • gość

#10 2023-02-05 11:29

Czy w waszym TK maxx też puszczają ukraińskie kawalki ?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1