UWAGA!
Minęło 6140 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenka z RMF FM

  • Strona:
  • 1

sabina 999

  • gość

#1 2007-05-27 12:48

Mam ogromną prośbe. Słyszałam ostatnio w rmf fm taka piosenke, strasznie mi sie podobała i bardzo mi na niej zależy ale nia znam tytułu ani wykonawcy, tylko parę słów. W refrenie było coś "all your people in the streets all your ... show your places" głos podobny jakby do Sandry albo do ANN Winsborn ale nie wiem. kawałek mam nagrany na kasecie, więc w razie czego mogę spróbowac zrozumieć jeszcze kilka słow. tylko prosze, NIECH KTOŚ SZYBKO POMOŻE!
z góry wielkie dzięki



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#2 2007-05-27 12:59

Google nic nie zwraca, czyli źle zrozumiałaś słowa. Dobrze by było, jakbyś zapodała nam ten fragment w mp3 na forum. Wtedy było by na pewno łatwiutko ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

sabina999

  • gość

#3 2007-05-27 13:15

być, może, poprosze siostre to może ona mi pomoże je zrozumieć bo lepiej zna angielski; na mp3 chyba nie da rady bo nawet nie mam pojęcia jak to zrbić i czy mam sprzęt. Odezwę sie za jakiś czas z większą ilością słów, to może będziecie mi mogli pomóc; dzięki za szybka odpowiedź! poz.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#4 2007-05-27 13:46

Nagrać możesz nawet zwykłym mikrofonem do komputera o ile masz. BTW, może się zarejestrujesz na forum? :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

sabina 999

  • gość

#5 2007-05-28 16:27

niestety nie mam takich rzeczy. a zarejestrowana byłam jako praxi, ale miałam duże kłopoty z kompiterem i widać coś mnie rozłączyło; mam internet na godziny niestety...
co do tej piosenki, to tam dalej jest nucenie melodii, coś na na na, a przed refrenem jest taki kawałek raczej mówiony: and now you are there, let`s see you, ale tu tez mogłam cos przekręcić; może jutro pogadam z siostrą to odczyta mi więcej :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#6 2007-05-28 20:15

To zaloguj się jako praxi używająć linku u góry w menu, potem wpisz login (praxi) i hasło - takie jakie ustawiłaś przy rejestracji. Czekam na 100% tekst piosenki :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

sabina 999

  • gość

#7 2007-07-02 18:20

nie mam jeszcze całego tekstu tej piosenki, ale wiem juz napewno że śpiewa ją Sandra, leci tylko w RMF Fm na licie przebojów.podobno to jest utwór z lat 80tych przerobiony wspólcześnie. śpiewają tam w refrenie tak jakby dzieci, taki dziecięcy chórek. Nie moge znaleźć czasu żeby iść z kasetą do siostry, ale jeśli po tych informacjach też sie nie uda, to trudno, będę musiała, bardzo mi na niej zależy;

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#8 2007-07-02 22:11

czyli musi to być Sandra - Around My Heart

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

sabina 999

  • gość

#9 2007-07-03 21:10

już wiem, powiedzieli w końcu w radio! To nie jest around my heart (tą pisenke juz mam i tez ją uwielbiam) To ALL YOU ZOMBIES, z tego co wiem śpiewana niegdyś przez hooters. Dzięki za poświęcony czas!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1