UWAGA!
Minęło 5556 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam tytułu i wykonawcy piosenki, którą ostatnio słyszałam w radio..

  • Strona:
  • 1

amaruq

  • gość

#1 2009-02-17 21:29

Szukam tytułu i wykonawcy piosenki, którą ostatnio słyszałam w radio... jest ona dość stara (być może jest z lat 90-tych), śpiewają chyba 2 dziewczyny, w refrenie powtarzają 'come on(lub: call me on), come on/call me on with me', trudno mi podać początek, bo w ciągu to brzmi tak: 'komelon, komelon with me...' potem jest coś tam coś, a później jedna śpiewa: 'me free...' trudno jest mi coś więcej powiedzieć na temat tej piosenki, no poza tym, że jest ona dość powolna...
liczę, że ktoś zna ten utwór i mi pomoże^^



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Cing

Cing+133

  • admin
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 1 250
  • Serwis
  • cingur

#2 2009-02-18 00:49

Titiyo - Come Along


Bóg wybacza zawsze, ja nigdy...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

amaruq

  • gość

#3 2009-02-18 13:37

dokładnie o tą piosenkę mi chodziło... wielkie dzięki xDDD



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Isia

Isia

  • nowy
  • Wiadomości: 9

#4 2009-02-27 19:20

Mam wieelką prośbę.Ostatnio usłyszałam taką dosyć ''hip-hop'ową'' może trocheę ''house'ową''piosenkę. W refrenie ciągle jakiś facet powtarza '' Crazy girl...Cra..cra..Crazy girl coś tam UuuU''.Byłam na wielu stronkach i zauważyłam slowa zespołu Basement Jaxx - Crazy girl .Tam jest właśnie podobnie tylko,że nie mogę nigdzie jej znaleźć.Wie ktoś gdzie można ją odsłuchać?A może to jeszcze inna piosenka?!Proszę o pomoc!.!.!.!.!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Isia

Isia

  • nowy
  • Wiadomości: 9

#5 2009-03-01 18:42

To jednak nie jest Basement Jaxx, ale może ktoś ma pomysł na wykonawce i tytuł ?Proszę...Jak nie poznam tej piosenki to chyba zwariuje...;D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1