UWAGA!
Minęło 5493 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Tematy z prawidłową odpowiedzią

  • Strona:
  • 1

Snapshot

Snapshot+290

#1 2009-03-13 12:59

Teraz temat, który posiada prawidłową odpwiedź jest oznaczony zielonym haczykiem na liście tematów. Aktualnie możliwość zaznaczania mają administratorzy. Tematy oznaczane są na podstawie opini użytkowników. Mam nadzieję, że się spodoba i przyda :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#2 2009-03-13 15:01

Może by tę wiadomość wywiesić nad listą tematów? Bo często wchodzą tu osoby nowe i nierejestrowane i dobrze by było, żeby widziały ten komunikat, zanim w pierwszym porywie udzielą odpowiedzi, która już dawno padła. ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#3 2009-03-13 20:54

Można zrobić jakąś specjalną podstronę, ale wynosić ponad to zły pomysł. Nowo szukane utwory pojawiałby by się na szarym końcu



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dorsha

dorsha+26

  • superman
  • Miejscowość: Warszawa
  • Wiadomości: 288
  • dorsha

#4 2009-03-13 21:39

a co z sytuacją, kiedy utwór okazuje się być na potrzeby reklamy? jest zatwierdzany? zawsze można poczekać, aż ktoś wyciągnie podkład ze spotu.
i czemu np. http://muzykazreklam.pl/t7636.html jest jako znaleziony? informacje nie zostały potwierdzone i nikt nie znalazł tego utworu

Ostatnio edytowany przez dorsha (2009-03-13 21:43)


Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#5 2009-03-14 13:47

huviretki :

Może by tę wiadomość wywiesić nad listą tematów? Bo często wchodzą tu osoby nowe i nierejestrowane i dobrze by było, żeby widziały ten komunikat, zanim w pierwszym porywie udzielą odpowiedzi, która już dawno padła. ;)

Snapshot :

Można zrobić jakąś specjalną podstronę, ale wynosić ponad to zły pomysł. Nowo szukane utwory pojawiałby by się na szarym końcu

Snapshot, przeczytaj mnie jeszcze raz... :/ Nie mam na myśli wywieszania tych wątków na górze, tylko wywieszenie KOMUNIKATU widocznego od razu na wejściu, że te z zieloną fajką mają już dobrą odpowiedź. Bo skąd mają wiedzieć, co oznacza zielony ptaszek?

Ostatnio edytowany przez huviretki (2009-03-14 13:49)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#6 2009-03-14 13:54

Ok, kapuje. Jakąś legendę się dorobi, albo osobną kolumnę - tak jak jest "Odpowiedzi" czy "Wyświetlenia".

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#7 2009-03-14 14:09

Snapshot :

Ok, kapuje. Jakąś legendę się dorobi, albo osobną kolumnę - tak jak jest "Odpowiedzi" czy "Wyświetlenia".

O, dobra myśl. ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#8 2009-03-15 02:00

Mnie się bardzo podoba :)
Nie mam uwag, bo przez trzy dni jak to się działo się nie logowałem ;p

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1