UWAGA!
Minęło 5213 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Cafe Futbol

  • Strona:
  • 1

spike

  • gość

#1 2009-12-27 14:27

Witam. Mam problem. Chodzi mi o jedną piosenkę, pokazywaną w programie Cafe Futbol w Polsat Sport dziś o 11:00. W programie tym był emitowany materiał o polskiej kadrze, jak spisywała się podczas tego roku, miesiąc po miesiącu. Chodzi mi o piosenkę puszczaną w tle, która była na początku. Utwór pasuje do tanga albo walca (nie znam się), utwór jest bardzo łagodny, śpiewany przez chyba francuską piosenkarkę. Utwór kojarzy mi się z pewnego filmu nawet, niestety nie wiem jakiego. Gośćmi tego programu byli wtedy bracia Żewłakow. Była to chyba powtórka programu, nie na żywo.

Proszę o jakąkolwiek odpowiedź.
Dziękuję!!



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

spike

  • gość

#2 2009-12-27 22:04

wyczytałem z programu tv, że jutro będzie powtórka o 11:20 na Polsat Sport. Mam nadzieję, że to będzie ten program z braćmi żewłakow. gdyby ktoś mógł to obejrzeć, to jest materiał podsumowujący dokonania polskiej kadry w 2009 roku - pierwsza piosenka! podobna do walca lub tanga, znana.

Gdyby ktoś mógłby napisać co to za piosenka, byłbym zobowiązany!

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

spike

  • gość

#3 2009-12-28 12:52

Witam. Nagrałem dziś ten materiał z tą piosenką. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jaki tytuł ma ten utwór?
[url]http://[treści naruszające prawa autorskie]/pytajnik11[/url]



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

spike

  • gość

#4 2010-01-09 19:13

na platformie ipla, jest ten program w całości, gośćmi byli bracia Żewłakow.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1