UWAGA!
Minęło 5239 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Ulubiony gatunek muzyki

  • Strona:
  • 1

Hevelius

Hevelius+2

  • użytkownik
  • Wiadomości: 42

#1 2010-01-11 21:21

Witajcie, mam do was pytanie, a raczej prośbę o wasze propozycje co do gatunku muzyki który ostatnimi czasy mi się bardzo spodobał. A mianowicie chodzi mi o połączenie muzyki rockowej, może nawet lekko metalowej ale z akcentami instrumentów klasycznych, typu flet, skrzypce, fortepian i temu podobne, oraz jak w utworze śpiewa chór.... To jest piękna muzyka. Być może ten gatunek ma jakaś swoją nazwę, ale ja do tego jeszcze nie doszedłem :D . Dla przykładu mogę podać choćby taki utwór jak Siddharta - Insane.  Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam ciepło :D



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gestappo

gestappo+90

  • vip
  • Miejscowość: Kaliszfornia
  • Wiadomości: 563

#2 2010-01-12 17:52

Czyba chodzi ci o metal symfoniczny xD

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Hevelius

Hevelius+2

  • użytkownik
  • Wiadomości: 42

#3 2010-01-12 17:59

A wiesz, być może masz racje. Tak czy inaczej dziękuję za rozwianie moich wątpliwości co do nazwy tego gatunku muzyki. :D  A czy mógł być mi polecić jakieś ciekawe utwory? Naprawdę, świetnie się tego słucha  XD



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gestappo

gestappo+90

  • vip
  • Miejscowość: Kaliszfornia
  • Wiadomości: 563

#4 2010-01-12 18:25

Nie nie mógłbym...ewentualnie mogłabym...xD

Epica - Sensorium
Epica - Blank Infinity
Therion - Lemuria
Within temptation- Angels
Nightwish - Deep Silent Complete
Haggard - Hijo de la Luna

No nie wiem....czy to sie nadaje xD Apocalypticy sobie posluchaj tam nie ma twoich ukochanych chórków ale są ahhh...zajebisci xD

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Hevelius

Hevelius+2

  • użytkownik
  • Wiadomości: 42

#5 2010-01-12 19:15

No no :D Naprawdę świetne propozycje. Wielkie dzięki. Na szczęście W Nightwish'u śpiewa jeszcze Tarja. Tak czy inaczej jeszcze raz wielkie dzięki.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1