UWAGA!
Minęło 6010 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Ketchup Heinz

  • Strona:
  • 1
  • Temat zamknięty

dzollsica

dzollsica+4

  • pomagacz
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 100
  • dzolls
  • dzolls

#1 2007-09-02 00:07

szukam piosenki jak również reklamy ketchupu HEINZ, bardzo starej, w ktorej wszysyc tak poklepywali butelkę że okulary im rytmicznie zjeżdżały z nosa, lampy się obniżały itepe. piosenka leciała coś w stylu " ketchup heinz... wystrzałowy odlotowy o tak....<plask> <plask> plask> <plask>......" więcej niesttey nie pamiętam :(


wdzięczna będę za każdą pomoc w celu znalezienia tej rkelamy i posenki of course ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

China

China+13

  • pomagacz
  • Miejscowość: Gliwice
  • Wiadomości: 159

#2 2007-09-03 12:49

tu znajdziesz rozne reklamy tego produktu jak znajdziesz ta ktorej szukasz to powiedz jak bd wiadomo o ktora reklame sie rozchodzi to moze znajdziemy ten kawalek :)

http://www.youtube.com/results?search_query=ketchup+HEINZ&search=Search


KAŻDY CHCE ZAROBIĆ TO OCZYWISTE I ZROZUMIAŁE ALE PASEK "ZWIŃ" WYPROWADZA MNIE Z RÓWNOWAGI
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dzollsica

dzollsica+4

  • pomagacz
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 100
  • dzolls
  • dzolls

#3 2007-09-03 18:03

próbowałam na yt ale jak narazie bezskutecznie, oby tym arzme się udało poszukam dokładniej, to stara reklama, była grana jak byłam sporo młodsza :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

aguś

  • gość

#4 2007-10-13 11:31

Ottawan - Hands up baby hands up ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Wenus...

Wenus...+1

  • użytkownik
  • Wiadomości: 14

#5 2007-10-13 17:02

świetna jest ta reklama...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1
  • Temat zamknięty