UWAGA!
Minęło 3340 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Władca pierścieni - Powrót Króla

  • gość

#1 2009-12-27 00:09

Wiem, że pojawiło się tu pewnie mnóstwo wątków z "Władcą Pierścieni", ale chyba nie znalazłam tego, o co mi chodzi, a chodzi o scenę niemal końcową z "Powrotu Króla", kiedy Frodo i Sam zniszczyli już pierścień i wyczerpani leżą na jakichś ogromnych głazach pośród rzeki ognia czekając na śmierć i pojawiają się ogromne orły, które ich ratują.
Wie ktoś o co chodzi? (Muzyka jest potem kontynuowana na moment kiedy Frodo się budzi i do pokoju gdzie stoi jego łóżko wchodzi drużyna pierścienia, reszta hobbitów, Gandalf...)
Będę naprawdę wdzięczna za pomoc, bo muzyki do przewertowania jest mnóstwo, a może ktoś miałby po prostu "poprawną odpowiedź" i zaoszczędził godzin szukania...



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

xxx

  • gość

#2 2009-12-28 13:57

w oryginalnym soundtracku nie ma dokładnie tego fragmentu, jest za to: "The end of all things" które zawiera kawałek tego o czym mówisz i z sąsiednich scen (i tak jest bardzo dobry), a w rozszerzonym soundtracku jest utwór "The eagles" który jest w 100% tym czego szukasz :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gosc

  • gość

#3 2010-03-03 15:52

jesli ktos zna tą piosenkę to proszę o odpowiedz, chodzi mi o kawałek który spiewa hobbit, gdy król jje posiłek, a jego syn wyrusza na orków, zginie,  to jest juz pod koniec tego filmu



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka

szprotka+18

  • stały bywalec
  • Miejscowość: Kraków
  • Wiadomości: 80

#4 2010-03-03 21:02

To jest The Steward of Gondor
[wrzuta]http://xhellriderx.wrzuta.pl/audio/3UnDbKPXmsn/the_lord_of_the_rings_-_the_steward_of_gondor[/wrzuta]

i to śpiewa "hobbit, gdy król je posiłek", ale to nie jest pod koniec filmu tylko raczej bardziej na początku i jego syn nie umiera tylko jest ranny. No ale mam nadzieje, że to o to ci chodziło


http://www.garnek.pl/ryba89

nie obrażę się za + w reputacji kiedy pomogę :D
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

maja

  • gość

#5 2010-06-17 19:50

Czy ktoś wie jaki tytuł ma ta piosenka.
pojawia się gdy są sceny z Eowina, gdy ona leży chora a póżniej widzi Faramira :D Jakby ktoś znał ten fragment to była był wdzięczna za odpowiedź

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

SuperWPfan

  • gość

#6 2010-06-18 20:41

Bardzo proszę o pomoc. Szukam od paru dni utworu z władcy Pierścieni Powrotu Króla. Chodzi mi o scenę od momentu jak pierścień stopił się w lawie mordoru i zaczęła się zawalać wieża z Sauronem. Leci tam taki super utworek, tylko od razu mówię, że nie chodzi mi o The End of All Things, bo tam jest coś w tym stylu jednak to nie jest to samo co na filmie. Czy ktoś wie jak się nazywa ten utwór? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

SuperWPfan

  • gość

#7 2010-06-18 22:36

Sorki za nabicie postu ale nie mogę edytować.
Znalazłem na youtube fragment filmu gdzie leci ta muzyka, tak aby poglądowo pokazać o co mi chodzi (trochę słaba jakość ale słychać)


Utwór o który mi chodzi zaczyna się w 1:04 (moment w którym Frodo podaje rękę Samowi), potem jest moment przerwy jak Sauron zaczyna się zniekształcać (że tak to ujmę ;)) i potem ciąg dalszy jak wieża się zawala. I trwa to tak do 2:07

Proszę o pomoc i podanie w miarę możliwości nazwy tego utworu

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Matys

#8 2010-06-19 00:18

SuperWPfan :

Bardzo proszę o pomoc. Szukam od paru dni utworu z władcy Pierścieni Powrotu Króla. Chodzi mi o scenę od momentu jak pierścień stopił się w lawie mordoru i zaczęła się zawalać wieża z Sauronem. Leci tam taki super utworek, tylko od razu mówię, że nie chodzi mi o The End of All Things, bo tam jest coś w tym stylu jednak to nie jest to samo co na filmie. Czy ktoś wie jak się nazywa ten utwór? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Howard Shore & Renee Fleming - Mount doom
[wrzuta]http://w164.wrzuta.pl/audio/1wjMpdueNSs/howard_shore_-_mount_doom_-_ft._renee_fleming[/wrzuta]


Zapraszam na mojego muzycznego bloga http://muzycznykomparator.blogspot.com/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

xxx

  • gość

#9 2010-06-19 02:09

Nie zgodzę się że to "Mount Doom". Właściwie wersji identycznej z filmową nie ma ale moim zdaniem najbardziej pasuje "The Crack of Doom"

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Matys

#10 2010-06-19 10:32

Chyba masz racje - coś mnie słuch nocą zawodzi:P


Zapraszam na mojego muzycznego bloga http://muzycznykomparator.blogspot.com/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

SuperWPfan

  • gość

#11 2010-06-19 14:27

A gdzie mogę znaleźć coś takiego jak "The Crack of Doom"? Bo szukałem i nigdzie nie ma takiego utworu co by był związany z LOTR, chociażby do posłuchania.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

xxx

  • gość

#12 2010-06-19 16:59

SuperWPfan, znajduję się w posiadaniu The Complete Recordings + Official Soundtrack + Bonus Tracks i stąd go mam. Podaj swojego maila to Ci prześlę.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

SuperWPfan

  • gość

#13 2010-06-19 18:15

Dzięki, i dziękuję za pomoc w podaniu tytułu tego utworu, właśnie mi o to chodziło. Jest to praktycznie to samo co na filmie.
Utwór już udało mi się zdobyć ;) właśnie z tego Complete Recordings a przy tym jeszcze parę innych fajnych kawałków znalazłem. Niestety nigdzie osobno się tego nie znajdzie. Trzeba mieć całą ścieżkę dźwiękową do LOTR: Powrót Króla.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Owensan

  • gość

#14 2010-07-13 00:22

A ja szukam utworu z Powrotu króla, w momencie którym Aragorn pod czarną bramą mówi do reszty "Dla Froda..." i wtedy wchodzi muzyka, której szukam, czy ktoś wie gdzie zdobyć ten kawałek? Bo wpadł mi w ucho i teraz tak dziwnie mi bez niego.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

michu

  • gość

#15 2010-07-13 22:29

The Black Gate Opens , po jakimś czasie dopiero pojawia się temat o który pytasz. :D Ale nie martw się, cały utwór miecie

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Matysbania

  • gość

#16 2010-07-24 11:57

cześć szukam od "X" czasu muzyki z Władcy Pierścieni powrót króla ale chodzi mi o moment w którym aragorn wstaje z Tronu i zaczyna śpiewać pomozecie?? z góry dzięki.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Papier

Papier+154

  • nadworny tester
  • Miejscowość: Konin/Poznań
  • Wiadomości: 608

#17 2010-07-24 12:17

Utwór nazywa się The Return Of The King. Śpiewa tam koło 4tej minuty utworu.


http://i51.tinypic.com/711z05.png
Prawda jest tańsza od fikcji...

Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła. - George Orwell - 1984
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Matysbania

  • gość

#18 2010-07-24 13:56

dzięki wielkie dzięki

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Szogunix

  • gość

#19 2014-01-02 17:41

Witam wszystkich. Poszukuję muzyki z Władcy Pierścieni  Powrót króla. W edycji rozszerzonej jest scena gdy po bitwie pod Minas Thirit Aragorn opatruje ranną Eowine. Poszukuję muzyki z tej sceny. Śpiewała kobieta, fajna nutka jednak przesłuchałem wszystkie soundtracki i nie znalazłem. Proszę o pomoc.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Rruda

  • gość

#20 2014-01-05 04:35

poszukuję pierwszej piosenki z napisów końcowych z "Powrotu Króla". :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►