UWAGA!
Minęło 5164 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Rexona v8

  • Strona:
  • 1

IronHamster

  • nowy
  • Wiadomości: 2

#1 2010-03-15 15:44

Może ktoś wie co to za utwór z reklamy rexona v8. Jeśli ktoś nie kojarzy: to reklama gdzie facet (urzywający rexony v8 oczywiście) pędzi przez miasto w żółtym samochodzie (mniejsza o markę gdyż spory trwają między lamborghini miura, a fordem GT40). dodam linka wrazie niepewności:



Nieznana reklama dotyczy samochodu (w tym sęk że zapomniałem jakiego), i również chodzi mi o utwór z tejże reklamy. Szła ona z 6-7 miesięcy temu w telewizji, przedstawiała na początku samochód który zatrzymał się w mieście (coś jak zielony podrasowany Hummer ale nie jestem pewien) w niem siedzieli mężczyzna (za kierownicą) i kobieta (pasażer obok kierowcy, chyba małżeństwo) kłucili się, jeśli się nie mylę nad mapą. Wtedy był wyświetlony tekst na ekranie "Stworzony w góry", potem coś jeszcze i czerwony sportowy samochód z białym idącym przez jego środek paskiem (przypominał te samochody z wyścigu Le Mans), ten że samochód stał w korku i znów tekst "Stworzony gdy liczy się czas" i zbliżenie na inny pas autostrady i pokazany ten samochód którego nazwy nie pamiętam (nawet marki) i tekst "Stworzony do wszystkiego", następnie jakś tam gadanina (o gwarancji czy coś). właśnie z tej reklamy utworu szukam, a jeśli ktoś go nie zna to przynajmniej niech poda nazwę tego samochodu (przynajmniej markę).



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1