UWAGA!
Minęło 5087 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ 32 songs in 8 minutes

  • Strona:
  • 1

adriienne

  • gość

#1 2010-05-29 17:45



Co to za piosenka w 6:55 momencie? To tylko takie "ooo aya ya ya ya ya ooo" co jest xd. Bo kojarzę tą piosenkę a nie moge przypomnieć sobie tytułu ani nic. Dziękuję z góry. ;)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#2 2010-05-29 18:23

Jeśli facet chciał zaśpiewać 32 piosenki w 8 minut, musiał je zgrabnie połączyć i to "ooo aya ya ya ya ya ooo" to jest przejście między Queen - Killer Queen a Muse - Our Time Is Running Out - zresztą zdjęcia wykonawców pokazują się w odpowiednich momentach. Akurat w tym momencie nie ma żadnego zdjęcia, wiec obstawiam, że sam wymyślił takie przejście i nie przynależy ono do żadnej z tych dwóch piosenek. Byc może jest to nawet improwizacja. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

adriienne

  • gość

#3 2010-05-29 18:36

no ja właśnie to przejście kojarzę, bo gdzieś już to na bank słyszałam :P tylko właśnie nie wiem gdzie.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#4 2010-05-29 18:55

adriienne :

no ja właśnie to przejście kojarzę, bo gdzieś już to na bank słyszałam :P tylko właśnie nie wiem gdzie.

Jeśli tak, to - logicznie rzecz biorąc - powinno być w jednej z tych dwóch piosenek, bo on jednak śpiewa dłuższe fragmenty. :) Ale oczywiście głowy nie dam.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Matys

#5 2010-05-29 21:51

Ten fragment o który pytasz to końcówka z Muse - Time Is Running Out ( ta która zaczyna się od 5:56;))

Przesłuchaj do końca to usłyszysz (3:33)
[wrzuta]http://strychnine.wrzuta.pl/audio/2L31vnUnkYo/muse_-_time_is_running_out[/wrzuta]


Zapraszam na mojego muzycznego bloga http://muzycznykomparator.blogspot.com/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1