UWAGA!
Minęło 5041 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Serial albo film Czarodzieje z Waverly Place

  • Strona:
  • 1

Roboo

  • nowy
  • Wiadomości: 1

#1 2010-06-08 22:49

Witam mam problem , mam pytanie do fanow ktorzy ogladaja kazdy odcinek ,,Czarodzieje z Waverly Place'' zalezy mi badzo na pewnej piosence z lat 90 ale niewiem jak sie ona nazywa ,uslyszalem ja w filmie badz serialu Czarodzieje z Waverly Place, to byl krotki urywek gdzie jak sie nie myle David Henrie jako Justin Russo  jest w KLUBIE badz DYSKOTECE lub jest pokazana scena w klubie lub dyskotece , podejzewam ze ten kto nie ma odcinkow na kompie to nie bedzie wiedzial co to za utwor leci , sam nie mam odcinkow i szkoda bo bym znalazl piosenke i to by starczylo zeby sie dowiedziec co to za wykonawca ,  bardzo bym prosil o pomoc jesli mozna i ktos wie , za brak polskich znakow przepraszam ale nie jestem w polsce i nie mam tu znakow PL tylko niemieckie jak ktos chce :)

Dodam ze to nie jest napewno na 10000% piosenka od Seleny Gomez tylko z lat 90 !

Wzamian  za pomoc kto poszuka i mi pomoze odwdziecze sie doladowaniem konta z sieci orange czy jaka kto ma , bo dodawanie plusikow na forum to nie jest nagroda , BARDZO MI ZALEZY na piosence !

Ostatnio edytowany przez Roboo (2010-06-08 23:49)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1