UWAGA!
Minęło 4230 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenki o Policjantach

  • Strona:
  • 1

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#1 2010-07-09 11:22

witam potrzebuje piosenek o policjantach radiowozach itp (przynajmniej 3)

do tej pory znalazłem tylko 1

Jamal Policeman

a warunek nie mogą być za nadto wulgarne

mam nadzieję że pomożecie:):):)


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Papier

Papier+154

  • nadworny tester
  • Miejscowość: Konin/Poznań
  • Wiadomości: 608

#2 2010-07-09 12:27

Jeśli mogą być zagraniczne również, to:
The Offspring - L.A.P.D.
Radiohead - Karma Police (nie do końca o policji :P)

A z polskich:
Kult - Piosenka O Mławskiej Policji (jedno poje****) takie o policji, ale nie o policji :)
Kult - Policja

Trochę metaforycznie i nie wiem czy do końca o policji, ale możesz sprawdzić:
Jacek Kaczmarski - Obława (1-4)


http://i51.tinypic.com/711z05.png
Prawda jest tańsza od fikcji...

Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła. - George Orwell - 1984
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

gestappo

gestappo+90

  • vip
  • Miejscowość: Kaliszfornia
  • Wiadomości: 563

#3 2010-07-09 12:33

Hmmm....no radarowcy no xD Doniu - Uciekaj



Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

sssnake

  • +1
  • użytkownik
  • Wiadomości: 10

#4 2010-07-09 12:59

piosenka utworzona przez policjanta Oddział Prewencji Olsztyn


Możesz być kimś, nawet jeśli inni mówią, że jesteś nic nie wart
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#5 2010-07-09 13:36

dzięki wszystkim a była jeszcze  taka z kasety kiedyś słyszałem "niebiescy gonią mnie" czy jakoś tak kojarzy ktoś ?


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

LukStacja

LukStacja+24

  • pomagacz
  • Miejscowość: Stacja
  • Wiadomości: 178

#6 2010-07-09 14:30

Może cobros chodzi o jakiś kawałek zespołu "Zero", pierwsze skojarzenie...
Ja od siebie dodam NWA- Fuck The Police


"Hominem non odi, sed eius vitia"
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#7 2010-07-09 17:34

znalazłem Cliver Gaz Gaz ogólnie nie lubie disco ale do moich celów jak znalazł


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

spiewak

  • gość

#8 2010-08-15 20:38

Skorzystał facet raz z abolicji  i podiął pracę w naszej policji żadną się w życiu nie splamił pracą tu praca lekka i nieżle płacą                                                                                                                                                                                                                  Dali mu pałe niczym buławe wzamian obiecać musiał poprawę                                                                                                                                                                                                            będe lojalny słowo honoru ale wysokich żądam poborów                                                                                                                                                                                                              Nie jestem frajer nie wciemię bity                                                                                                                                                                                                                   znam szumowiny złodziejskie chwyty                                                                                                                                                                                                                na patrol mogę chodzić we dwoje powiem wam szczerze że sam się boję                                                                                                                                                                                                                    w dwujkę sięgają trzy metry wzrostu sto kilo wagi i bez zarostu                                                                                                                                                                                                                śmieją się mędy i szumowina to przedszkolaki nie żadna glina                                                                                                                                                                                                                        a kiedy przyjdzie akcji ten czas jeden hwyt znają nogi zapas

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

śpiewak

  • gość

#9 2010-08-22 19:24

spiewak :

Skorzystał facet raz z abolicji  i podiął pracę w naszej policji żadną się w życiu nie splamił pracą tu praca lekka i nieżle płacą                                                                                                                                                                                                                  Dali mu pałe niczym buławe wzamian obiecać musiał poprawę                                                                                                                                                                                                            będe lojalny słowo honoru ale wysokich żądam poborów                                                                                                                                                                                                              Nie jestem frajer nie wciemię bity                                                                                                                                                                                                                   znam szumowiny złodziejskie chwyty                                                                                                                                                                                                                na patrol mogę chodzić we dwoje powiem wam szczerze że sam się boję                                                                                                                                                                                                                    w dwujkę sięgają trzy metry wzrostu sto kilo wagi i bez zarostu                                                                                                                                                                                                                śmieją się mędy i szumowina to przedszkolaki nie żadna glina                                                                                                                                                                                                                        a kiedy przyjdzie akcji ten czas jeden hwyt znają nogi zapas

jest to piosenka na melodie kapeli podw. Przysiadł się frajer koło fontanny.

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Bloodwayne

Bloodwayne+81

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Somewhere
  • Wiadomości: 713
  • Vizyer

#10 2010-08-22 20:57








nie wiem czy coś w tym stylu pasuje,ale mam parodie Tik Tok Keishy o policjantach:)

Ostatnio edytowany przez Bloodwayne (2010-08-22 21:02)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

pivo

  • +22
  • pomagacz
  • Miejscowość: CT/CLI
  • Wiadomości: 166
  • pivo14
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mk61

  • +10
  • pomagacz
  • Miejscowość: Szczecin Świnoujście
  • Wiadomości: 111
  • mk61

#12 2010-10-28 22:39




:)


mk61@muzykazreklam.pl
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

WielkiSzu

WielkiSzu+20

  • superman
  • Miejscowość: Internet
  • Wiadomości: 246
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#14 2012-08-28 19:10

Andrzej Rosiewicz - Chłopcy radarowcy :D


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1