UWAGA!
Minęło 5020 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ wrzuta.pl

  • Strona:
  • 1

Snapshot

Snapshot+290

#1 2008-05-24 16:57

Została właśnie dodana nowa funkcjonalność na forum - dowawanie filmów i muzyki z serwisu wrzuta.pl bezpośrednio na forum. Nie musicie klikać w linki i przenosić się do tego serwsu - odtwarzacz jest bezpośrednio na forum. Postaram się jeszcze dodać link, dzięki któremu od razu będzie można pobrać muzykę z odtwarzacza jako mp3, coś takiego na http://zrzuta.eu

Ah... już dodałem link :P

Ostatnio edytowany przez Snapshot (2008-05-24 17:53)



Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

brzeszczot

  • gość

#2 2008-10-25 16:08

Snapshot :

Została właśnie dodana nowa funkcjonalność na forum - dowawanie filmów i muzyki z serwisu wrzuta.pl bezpośrednio na forum. Nie musicie klikać w linki i przenosić się do tego serwsu - odtwarzacz jest bezpośrednio na forum. Postaram się jeszcze dodać link, dzięki któremu od razu będzie można pobrać muzykę z odtwarzacza jako mp3, coś takiego na http://zrzuta.eu

Ah... już dodałem link :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klin

klin+45

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 445

#3 2009-04-09 23:45

Na wrzuta.pl zrobili jakieś zmiany i odtwarzacz na forum już nie działa. Nie ma też już możliwości pobierania piosenek.
Ktoś już w tym temacie pisał o tym i podał nawet linka do strony, która pomaga w ściąganiu z wrzuty. Co się stało z tym postem?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#4 2009-04-10 01:34

Cenzura ;) Jak dla mnie była to reklama serwisu. Postaram się dzisiaj naprawić.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#5 2009-04-15 15:46

no ja tez właśnie chciałam ściągnąć piosenkę i du** ;(


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klin

klin+45

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 445

#6 2009-04-15 19:56

Na szczęście można sobie pobrać piosenki z wrzuty poprzez Cache. Poniżej wyjaśniam jak to zrobić.

Voila: (Dla użytkowników przeglądarki Mozilla) : Wchodzisz na dysk C, dalej w Documents and Settings --> użytkownik (user), np. klin--> w pasku zadań (u góry okna) wejdź w Narzędzia - Opcje folderów - Widok - zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery - OK -->pojawi się folder Ustawienia lokalne --> Dane aplikacji (--> dla przeglądarki Internet Explorer --> Temporary Internet Files) --> Mozilla --> Firefox --> Profiles --> folder: *.default --> Cache. W tym ostatnim folderze są zdjęcia, pliki muzyczne i filmiki, które oglądamy w internecie (np. na YouTube). Mają one nieznane rozszerzenie. Na przykład, aby odnaleźć piosenkę, którą przed chwilą słuchaliśmy trzeba rozmieścić ikony wg Zmodyfikowany - wówczas najnowsze pliki będą na dole folderu Cache. Następnie trzeba zmienić rozszerzenie pliku, np. na  *.mp3 dla muzycznych czy *.avi dla video. Dla pewności można je spróbować wcześniej otworzyć za pomocą Winampa, Windows Media Player czy innego odtwarzacza. Odnaleziony plik można skopiować do wybranego miejsca na dysku twardym.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#7 2009-04-15 21:28

Dzisiaj pobieranie z wrzuty będzie poprawione. Proszę o cierpliwość :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#8 2009-04-16 08:18

:)


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

luqi1617

luqi1617+25

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 445

#9 2009-04-18 17:13

informacja jak pobierac dalej z wrzuty dla tych ktorzy jeszcze tego nie wiedza (latwiejsza i szybsza metoda niz pobieranie poprzez 'Cache'):

Ostatnio wrzuta wprowadziła jakieś zmiany w swoim serwisie, przez co spowodowała duże problemy w pobieraniu plikow. Wiekszosc stron przeznaczonych do ściągania z wrzuty opierała sie na zamienianiu w treści linku audio na aud/file. W taki sposob pobierala takze duza liczba userow.
Jednak wystarczy zamienic:
audio na sr/f a wszystko bedzie sie pobieralo jak dawniej   :D w razie problemow piszcie ;pp mam nadzieje ze pomoglem


http://www.otofotki.pl/obrazki/hjln299024443d.gif Jestem POLAKIEM i piszę poprawnie po polsku.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#10 2009-04-18 19:44

luqi1617 pięknie pięknie;**** dzięki;***


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Soiree

Soiree

  • użytkownik
  • Wiadomości: 32
  • soiree_

#11 2009-04-21 16:27

luqi1617, również serdecznie dziękuję ;-*


Jeżeli Ci pomogłam, daj +
Radiowa pomoc - RMF FM
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

lulu2

  • gość

#12 2009-07-13 20:34

Znalazłem coś takiego www.cotozamelodia.net. Chyba się dopiero rozkręca, ale można rzeczywiscie szybko coś bezpośednio nagrać na stronie, czyli zanucić albo zagwizdać jakąs melodię, a potem kazdy to moze odsłuchać i ewentualnie rozpoznać tytułi wykonawcę. Może się przydać

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gangster

  • gość

#13 2009-12-21 15:09

i tak nie kumam


Wklejam tan link i się nie chce ściągać

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#14 2009-12-23 17:47

Nowy odtwarzacz wrzuty dostępny na forum. Wesołych Świąt! :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#15 2010-01-15 01:01

Aktualizacja odtwarzacza wrzuty - tym razem dla filmów :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ija

  • gość

#16 2010-07-22 20:17

Snapshot :

Została właśnie dodana nowa funkcjonalność na forum - dowawanie filmów i muzyki z serwisu wrzuta.pl bezpośrednio na forum. Nie musicie klikać w linki i przenosić się do tego serwsu - odtwarzacz jest bezpośrednio na forum. Postaram się jeszcze dodać link, dzięki któremu od razu będzie można pobrać muzykę z odtwarzacza jako mp3, coś takiego na http://zrzuta.eu

Ah... już dodałem link :P

jaki link?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1