UWAGA!
Minęło 5000 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Seks w wielkim mieście i Zdrówko

  • Strona:
  • 1

adabi

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#1 2007-07-30 16:29

Witam!!
Chcialam prosic o pomoc w odnalezieniu wykonawcy i tytulu piosenki pojawiajacej siew obu filmach (seks w wielkim mieście i zdrówko). Piosenka pojawia sie w takich odcinkach :
Seks w wielkim mieście- na końcu odcinka Carry jest w mieszkaniu Biga, on wyjechal i zostawil jej bilet, zeby mogla do niego pojechac gdyby sie poczula samotna.

Zdrówko- w barze jest "bal przebierańców" Cliff jest przebrany za rycerza i poznaje tam kobiete, ktora jest przebrana za "dzwoneczek" z piotrusia pana, gdy tancza leci ta piosenka.

Z gory dziekuje za pomoc. =-*



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#2 2007-08-01 23:50

Jakbyś wiedziała dokładnie jaki to odcinek (sezon i nr odcinka) to byłoby bardzo pomocne

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kinolec

  • nowy
  • Wiadomości: 1

#3 2007-08-31 13:15

TO jest 6 sezon a piosenka nosi tytuł New York ( a tytuł odcinka i'm love new york)

ja mam pytanie wiecie moze jak nazywa sie piosenka z ostatniego odcinka seks w wielkim miescie ( ostatni oodcinek ostatniej serii kiedy carrie wraca do nowego yorku i jest z bigiem)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ancu

ancu

  • nowy
  • Miejscowość: Płońsk
  • Wiadomości: 2

#4 2007-09-12 13:39

kinolec :

ja mam pytanie wiecie moze jak nazywa sie piosenka z ostatniego odcinka seks w wielkim miescie ( ostatni oodcinek ostatniej serii kiedy carrie wraca do nowego yorku i jest z bigiem)

jak podaje angielska Wikipedia soundtrack do ostatniego odcinka 6.sezonu serialu Sex & The City jest taki:

- Gotan Project - "Queremos Paz"
- Deep Area - "Mad Love for Ya"
- Buddha Soul Project - "Brazil in My Mind"
- MC Solaar - "Le Belle Et Le Bad Boy"
- Jon Hopkins - "Luna Moth" and "Cold Out There"
- The Source feat. Candi Staton - "You Got the Love (Now Voyager mix)

Ostatnio edytowany przez ancu (2007-09-12 13:39)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

falka

  • gość

#5 2007-11-02 12:07

adabi :

Witam!!
na końcu odcinka Carry jest w mieszkaniu Biga, on wyjechal i zostawil jej bilet, zeby mogla do niego pojechac gdyby sie poczula samotna.

To jest ostatni odcinek czwartej serii, a piosenka to Moon River Henry'ego Mancini.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1