UWAGA!
Minęło 1491 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenki na VIVA

Martaaaa

  • gość

#101 2010-08-24 09:08

Martaaaa :

Hej :D Poszukuje piosenki, którą śpiewa mężczyzna. Na początku jest wolna, piosenkarz ten idzie do jakiegoś pomieszczenia pełnego ludzi ale są oni w pozycji nieruchomej i kiedy zabiera dziewczynie (blondynce) okulary zaczyna muzyka szybciej grać.  Tylko tyle pamiętam:( proszę o pomoc :D

Już znalazłam ;p



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

jaka to nuta

  • gość

#102 2010-08-24 09:17

jak to nuta ? ;P

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

AnetaAneta

  • gość

#103 2010-08-30 12:56

Pragnę podzielić się z Wami piosenką, której szukałam za pośrednictwem forum ;)

http://dano2005.wrzuta.pl/audio/39a6TY7KjHa/don_omar_fat._lucenzo_-_danza_kuduro

fantastyczna ;] oczywiście komu co się podoba :p :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

natasza34

  • gość

#104 2010-09-03 13:12

szukam piosenki z wivy, co spiewa ją taki facet/ cos w stylu hip hopu/ tam spiewa cieniutkim glosem taka blondynka z grzywka, i jest tam tez taki "brzydki gosciu"  kurde, ze tez slwo nie pamietam........ ;/ ochydny teledysk, ale bardzo zalezy mi na nazwie...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

PatuuuskaxDE

  • gość

#105 2010-09-19 20:15

Hejka :)
Szukam piosenki ..... na początkiu teledysku są buty ..... ( tak ja w piosence superstar )
Potem spiewa taki many w sudio xD

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

xXx

  • gość

#106 2010-09-22 14:48

Hej, ostatnio na vivie puszczali taki jakby remix piosenki Shakiry waka waka, leciał on jakiś czas temu w programie o co kaman. Wie ktoś może z jakiej strony można pobrać tę wersję??

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jędruś

  • gość

#107 2010-10-06 07:05

Szukam piosenki która leciała na vivie teledysk był taki szkicowany tam dziewczyna spiewala w studiu i jakis chlopak tez spiewal ale ona go odpychala wiem ze ktos kogos zastrzelil bo widzialem lecaca kule a potem grob pliss pomozcie

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Papier

Papier+154

  • nadworny tester
  • Miejscowość: Konin/Poznań
  • Wiadomości: 608

#108 2010-10-06 10:51

Jędruś :

Szukam piosenki która leciała na vivie teledysk był taki szkicowany tam dziewczyna spiewala w studiu i jakis chlopak tez spiewal ale ona go odpychala wiem ze ktos kogos zastrzelil bo widzialem lecaca kule a potem grob pliss pomozcie

Oj to pytanie to już wiele razy było w innych wątkach One-T feat. Cool-T - The Magic Key - powinno się zgadzać


http://i51.tinypic.com/711z05.png
Prawda jest tańsza od fikcji...

Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła. - George Orwell - 1984
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

zbylek

  • gość

#109 2010-10-07 11:39

natasza34 :

szukam piosenki z wivy, co spiewa ją taki facet/ cos w stylu hip hopu/ tam spiewa cieniutkim glosem taka blondynka z grzywka, i jest tam tez taki "brzydki gosciu"  kurde, ze tez slwo nie pamietam........ ;/ ochydny teledysk, ale bardzo zalezy mi na nazwie...

Die Antwoord - Enter The Ninja

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martyyy

  • gość

#110 2010-10-09 22:13

a ja szukam piosenki, gdzie w teledysku spiewa taki mulat i uklada twarz dziewczyny z jakiejs nitki... a potem on spiewa ulozony z tego 'makaronu' :P widzialam to pare razy i nie zwrocilam uwagi na tytul bo piosenka sama w sobie zaczela mi sie pozniej podobac a teraz nie mopge na nia nigdzie trafic :/  pomocyyy :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 838

#111 2010-10-09 22:32

martyyy :

a ja szukam piosenki, gdzie w teledysku spiewa taki mulat i uklada twarz dziewczyny z jakiejs nitki... a potem on spiewa ulozony z tego 'makaronu' :P widzialam to pare razy i nie zwrocilam uwagi na tytul bo piosenka sama w sobie zaczela mi sie pozniej podobac a teraz nie mopge na nia nigdzie trafic :/  pomocyyy :P

Bruno Mars - Just The Way You Are


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

metam

  • gość

#112 2010-10-19 23:16

inkaa12 :

xdxdxdxd :

eloszka.
ostatnio na VIVA widziałam teledysk,który przedstawiał przyjaciółki,które wyciągnęły do klubu swoją przyjaciółkę,później w tym clubie spotkały jej chłopaka z inną,ona zapoznała się z dj,i wróciła z nim do domu. wiecie może jaki to teledysk?

  .

tiesto-who wants to be alone

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

metam

  • gość

#113 2010-10-19 23:23

ja szukam piosenki w ktorej kawałek leci podczas reklamy na vivie.. W teledysku babka wchodzi po schodach do góry i spiewa i gonna find you to leci zaraz po tiesto-escape me gdy jest składanka piosenek

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

xxmadziia

  • gość

#114 2010-10-21 22:14

Hejka. Szukam piosenki która leciała dzisiaj w o co kaman. Spiewa ją grupa facetów  w refrenie jest chyba daj mi odejść. Śpiewa o Bogu, że ma go ocalić. W tytule było chyba thousand ale nie jestem pewna.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

magda66644

  • gość

#115 2010-10-22 01:07

hey! mam pytanko ostatnio w reklamie vivy leci piosenka ktorej nie znam tytulu jest to raczej klubowa piosenka ktora spiewa kobieta w refrenie ciagle slychac slowa '' only now'' jest tylko fragment tej piosenki bo potem leca urywki innym piosenek np. katy perry, rhianna i chyba gaga, jesli wiecie o jaki fragment piosenki mi chodzi to prosze napiszcie tytul lub wykonawce, z gory wielkie dzieki:)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

MarticaxXx

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 11

#116 2010-10-23 20:47

xxmadziia :

Hejka. Szukam piosenki która leciała dzisiaj w o co kaman. Spiewa ją grupa facetów  w refrenie jest chyba daj mi odejść. Śpiewa o Bogu, że ma go ocalić. W tytule było chyba thousand ale nie jestem pewna.

Linkin Park - The Catalyst

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

NaTT966

  • gość

#117 2010-10-23 23:10

hej. na vivie (chyba w zeszłym roku) leciała taka piosenka (trochę w stylu country) Była baba i chłop stali na przeciwko siebie na drewnianej scenie co w stylu kowbojskim tempo srednie. Laska była blondynka w kręconych włosach (to nie Taylor Swift) .. plis ratunku ! Jaka to piosenka. Pamietam że w refrenie byl na końcówce "...when you ha when you ha when you haaa ' czy coś ;) Plis. !

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klaudiaa

  • gość

#118 2010-10-24 09:50

mam prośbę nie moge znaleźć tytułu piosenki która leci na vivia przy reklamnie viva poleca , on leci jakoś tak ... push wait nw , push wait now , push wait now !
prosze pomocy !!!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

izka

  • gość

#119 2010-10-25 19:01

Mam mega prośbę... szukam piosenki ktora leciala dzisiaj na vivie tj 25.10.2010 okolo godziny 15.18.. kojarze głos wokalisty to c hyba jakis znany zespół... proszę pomozcie :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huhu

  • gość

#120 2010-10-31 17:26

metam :

ja szukam piosenki w ktorej kawałek leci podczas reklamy na vivie.. W teledysku babka wchodzi po schodach do góry i spiewa i gonna find you to leci zaraz po tiesto-escape me gdy jest składanka piosenek

Kalwi & Remi - Find you

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►