Minęło 5522 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Dialog - śpiewające rybki
hush
- gość
#1 2011-03-14 22:16
Nie mogłam jej znaleźć nigdzie. :x takie bajkowe, animowany ryby śpiewają "halo, to ja, dzwonię do ciebie", na końcu jedna rybka dobija do szyby.
Niezalogowany99883
- gość
calvin
- gość
#3 2011-03-15 15:41
Tak to jest Sexbomba tez tego szukam bo znam to ale zapomnialem czyje to po sprawdzeniu jest to rzeczywiscie sexbomba dzieki
#5 2011-03-16 22:38
[wrzuta]http://andante.wrzuta.pl/audio/8DdrxCNhPw1/sex_bomba_-_hallo_to_ja[/wrzuta]
Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Niezalogowany25274
- gość
#8 2011-03-18 10:47
bardzo fajna reklama i nutka, mojej dziewczynie strasznie się podoba :)
Niezalogowany93573
- gość
#9 2011-03-18 19:48
wypasiona reklamka milo jej posluchac calu dzien nucilem se ja w pracy ;]
kafcius
- gość
#10 2011-03-19 12:55
:D noo fajna nutka :D tez ja nucilam caly czas :lol: dzieki wszystkim za linki ;)
kafcius
- gość
#11 2011-03-19 12:56
:D aaa bym zapomniala i reklama tez swietna :D rybki boooskie :lol:
Niezalogowany28483
- gość
#12 2011-03-19 18:52
wreszcie fajna reklama dialogu.
produkt też fajny za niezłą cenę:)
Niezalogowany82201
- gość
#13 2011-03-21 16:41
coś świetnego :) Spodobało mi się od pierwszego razu !!
Wesol
- gość
#14 2011-03-21 17:24
Ta piosenka jest po prostu zaje*ista !! :D
AngelDreams
- gość
#15 2011-03-22 06:41
Ta nutka jest zajebista xdd :))
Pzdr. dla wszystkich : ))
Niezalogowany93057
- gość
Niezalogowany41015
- gość
#18 2011-03-22 20:32
Ej ale fajna ta piosenka, gdyz slucham REAGGE to mi sie podoba :)
Niezalogowany25801
- gość
#19 2011-03-22 21:03
nie ma to jak rege:D !!! a ta nutka boska:D
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Dialog - śpiewające rybki
[ Wygenerowano w 0.043 sec, liczba zapytań do bazy danych: 10 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów
