♫ NESCAFÉ Espresso
- Strona:
- 1
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- NESCAFÉ Espresso
- Strona:
- 1
Czy pamięta ktoś inna starszą wersję tej reklamy sprzed dobrych kilku lat (10-15) Była tam mowa że kawa jest czarna jak diabeł, gorąca jak piekło. Występowała tam babka ubrana na biało jak anioł i facet na czarno, buchały ognie...Jeśli ktoś ma dostęp do tej wersji proszę o linka :)
[ Wygenerowano w 0.021 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
dodaj pytanie +bez rejestracji