Minęło 4500 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Schweppes: zaskakujący od 1783
- Strona:
- 1
neo
- gość
#1 2013-06-12 23:18
Hej. Ta reklama dopiero ostatnio się pojawiła. W tle leci muzyka raczej poważna, nostalgiczna. Pewnie jest jakimś znanym dziełem bo ją skądś znam. Pomocy. Pliss
ayria
- gość
#2 2013-06-14 16:06
tez tego szukam, bo ten powazny kawalek kiedys byl przerobiony na calkiem fajną piosenke techno
#3 2013-06-14 16:10
neo :
Hej. Ta reklama dopiero ostatnio się pojawiła. W tle leci muzyka raczej poważna, nostalgiczna. Pewnie jest jakimś znanym dziełem bo ją skądś znam. Pomocy. Pliss
o tę reklamę chodzi ?

pitri
- gość
#4 2013-06-14 16:24
tak o to chodzi. czy to nie tiesto miał jakiś podkład z tego jakies 8-9 lat temu??
Najlepsza odpowiedź:
#9 2013-06-14 17:14
w reklamie jest użyta wersja dostosowana do reklamy, ale to kawałek który podałem wyżej.
pitri
- gość
#10 2013-06-14 17:30
temat ten al enie moge znalezc tego klubowego kawałka . to ani tiesto ani omen . jaka sfajna klubowa muzyka . pamietam taki składak z londynu był chyba
Jagodzianka
- gość
#11 2013-06-15 12:17
Wielkie dzięki za tę melodię, nie mogłam spać po obejrzeniu reklamy Schweppes.
Fao
- gość
#12 2013-06-18 14:22
klubowa wersja zwie się freedom to move najpierw w wykonaniu denim project następnie w wykonaniu galleon i pewnie o to drugie chodzi
pitri
- gość
#13 2013-06-24 17:55
taaaaak :) GALLEON - FREEDOM TO MOVE
Aniaaa
- gość
meydej
- gość
#15 2013-07-21 11:24
W reklamie jest jakiś wiecej basu (jakieś bęben albo bebny)
mimo wszystko, tez tego szukałem, dzięki ;)
Niech Bóg błogosławi Fora :)
ayria
- gość
#16 2013-08-10 20:48
Ja myśle ze denim project jest lepsze:) pamietam jeszcze jak to grali na planecie, ale dawno to bylo.
Poope
- nowy
- Wiadomości: 5
#17 2014-02-13 12:45
Aniaaa :
Wydaje mi się, że to ta wersja jest wykorzystana w reklamie.
Chyba najbardziej zbliżona, ale nie to. W reklamie, w końcowych akordach słychać włączającą się piłę :-) (gra na pile).
Rafał.71
- gość
#18 2014-02-15 08:51
Witam serdecznie. Mnie wydaje się że początek tej reklamy to bylo cosik takiego

Inka
- gość
#19 2014-02-20 17:02
Chryste najstraszniejszy kawałek jaki w życiu słyszałam...Mam gęsią skórkę na plecach jak lecia ta reklama..Kojarzy mi się z marszem żałobnym..brrrrrrr
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Schweppes: zaskakujący od 1783
- Strona:
- 1
[ Wygenerowano w 0.036 sec, liczba zapytań do bazy danych: 10 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów


