♫ Coca-Cola: poczuj lato w środku zimy
- Strona:
- 1
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Coca-Cola: poczuj lato w środku zimy
- Strona:
- 1
siema poszukuje reklamy coca coli która ostatnio leci w TV a konkretnie piosenki pod koniec. Na zakończenie mówią : poczuj lato w środku zimy. W reklamie występują młodzi ludzie, jest słonecznie . Z góry dzieki ;)
dostałam odpowiedz ze jest to piosenka Jesse Novak Get Up , jakos tak ale stworzona tylko na potrzeby reklamy , jak dotąd nigdzie jej nie znalazłam , wiec jakby komuś się udało moze sie podzielic :))
[ Wygenerowano w 0.027 sec, liczba zapytań do bazy danych: 10 ]
dodaj pytanie +bez rejestracji