♫ Poszukuję ciężkiego do rozpoznania, starego teledysku

Tord

  • gość

#81 2024-01-28 15:18

Cześć wszystkim odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego w poniższym filmiku: Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#82 2024-04-13 22:46

Cześć. Nadal nie udało mi się odnaleźć tego tajemniczego teledysku. Pisałem, że teledysk jest z lat 90, ponieważ dawno temu, w roku 2008 w którym do naszego domu zawitał internet i tym samym youtube, podczas przeglądania starych teledysków z lat 90 (wtedy było ich na youtube stosunkowo  mało) pojawił mi się ten teledysk w proponowanych !!!! Załączyłem go sobie i oglądając pomyślałem: że ok- Znam ten teledysk z dzieciństwa, z starych kaset (Tata nagrywał teledyski w Niemczech). Kiedyś bałem się tej łysej pani z wystającymi złotymi kolcami z ciała.  Fajnie, że mi się wyświetlił, ponieważ mogłem go sobie przypomnieć. I tyle. Po przesłuchaniu wyłączyłem go i nie zapisałem sobie jak się nazywa. Skąd wtedy mogłem wiedzieć, że kiedyś będę go tak rozpaczliwie wręcz szukał. Potem mi się wyświetlił Dr Alban, Plavka i inne teledyski z lat 90. Do dzisiaj coś mi świta w głowie, że w nazwie tego teledyski było coś: base albo culture. Ale za Chiny nie jestem pewny. Tego, że ten teledysk jest z lat 90 w sumie też nie jestem pewien. Po prostu pojawił mi się w proponowanych na youtube podczas przesłuchiwania innych teledysków z tych lat. Jedyne czego jestem prawie pewny, że tą kobietą była Polly Fey o której już pisałem. Pomimo tego nadal nie potrafię teledysku odnaleźć. Pisałem też na Redditcie. Odpisywali, że może Madonna, Sinead, Opus II Itd. Ale to ni ma to.

Szczupła, łysa, biało- skórna kobieta. Kolczyki w uszach. Pokazana od pasa w górę. Na 101 % po lewej stronie ekranu. I te podłużne kilkunastocentymetrowe złote kolce lub dziwne ćwieki wychodzące z ciała. Prawdopodobnie na palcach miała założone podłużne złote stożki (jak np w klipie Erasure Always od minuty 2:24). Pojawiała się coś jakiś czas i różne pozy robiła. Nie pamiętam, co było w innych momentach teledysku.

Ktoś coś ? :(

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie