UWAGA!
Minęło 4903 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ "Wspomnień czar" czyli seriale z dzieciństwa

  • Strona:
  • 1

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#1 2010-03-16 15:11

"witam was i o zdrowie pytam ,bo pragnienie mam serdeczne was zobaczyć chcę" (czy jakoś tak):D:D:D

ten cytat z kultowego (wprawdzie nie serialu ale filmu ) niech będzie wstępem do tematu, ostatnio wzieło mnie na wspominki , i tak wspominam co kiedyś oglądałem
pamiętam że najbardziej lubiłem MacGywera ,Strażnika Teksasu ,Nieustraszonego i Drużynę A
filmami które utkwiły mi w pamięci były Mistrz Kierownicy (wszystkie części ) Konwój
Droga smoka i Policyjna opowieść
a wam? co utkwiło w pamięci?:):):)


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mk61

  • +10
  • pomagacz
  • Miejscowość: Szczecin Świnoujście
  • Wiadomości: 111
  • mk61

#2 2010-03-16 18:04

Oczywiście, jak przystało na wychowanka lat 90. uwielbiałem Knight Rider'a, A-Team, McGyver'a, Texas Ranger, JAG: Wojskowe Biuro Śledcze, Nash Bridges, ALF, Friends, X-Files (ale się bałem :D), Świat wg. Bundy'ch, Baywatch (Słoneczny Patrol), Policjanci z Miami (tak to się chyba nazywało. O policji na rowerach), Miami Vice. O późniejszych już nie warto tak rozmawiać, bo nie miały tego klimatu. :D Jak sobie jeszcze przypomnę, to dopiszę. :)

Ostatnio edytowany przez mk61 (2010-03-16 18:13)


mk61@muzykazreklam.pl
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#3 2010-03-17 11:57

widzę same klasyki ja bym jeszcze dodał "Na wariackich papierach " i Gliniarz i Prokurator
powiedzcie mi z jakim serialem może mi się ta piosenka kojarzyć "


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mk61

  • +10
  • pomagacz
  • Miejscowość: Szczecin Świnoujście
  • Wiadomości: 111
  • mk61

#4 2010-03-17 14:09

Co do muzyki, to nie pomogę, ale też mi się ten kawałek kojarzy z czymś.

A to:

mk61 :

Policjanci z Miami (tak to się chyba nazywało. O policji na rowerach)

Znalazłem. Ten serial nazywa się "Pacific Blue". :)


mk61@muzykazreklam.pl
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Yangai

Yangai

  • nowy
  • Miejscowość: Poznań
  • Wiadomości: 1

#5 2010-05-07 19:30

Świat wg. Bundy'ch... :) :) he he he
Nutka nostalgii... ostatnio w "You can danc" usłyszałam kawałek który leciał w openingu tego serialu i jakoś tak za nim zatęskniłam... :)


Pytasz kto ja...
OTAKU jesem... nie wiesz dalej... A to już nie moja wina :p
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Lelu89

Lelu89

  • użytkownik
  • Miejscowość: Las Vegas Parano
  • Wiadomości: 32

#6 2010-05-29 23:04

Hmm z seriali no na pewno Drużyna A, Strażnik texasu, Oraz Renegat świetny serial :)


"...Opróżnij umysł. Bądź bezkształtny jak woda.Wlej wodę do kubka, ona stanie się tym kubkiem.Wlej wodę do czajnika, ona stanie się czajnikiem.
Woda może płynąć, wić się, kapać albo niszczyć.Bądź wodą mój przyjacielu..." || "...Zamień się w drewniana kukłę która nie ma ego, nic nie myśli,
nie jest zachłanna ani chciwa. Pozwól ciału i duszy działać w zgodzie z dyscypliną, jakiej podlegają..."
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Rycerz 2000

  • gość

#7 2010-10-25 18:31

Nieustraszony, Mistrz Kierownicy Ucieka, Konwój, MacGyver i inne:)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1