UWAGA!
Minęło 3726 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Muzyka lat 90ych

  • Strona:
  • 1

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#1 2014-01-13 20:46

No to jak jesteśmy w modzie odnajdywania dobrej muzyki w poszczególnych dziesięcioleciach mimo że coraz mniej obficie i coraz trudniej o coś naprawdę dobrego dla uczciwości powinniśmy wysupłać coś wyłuskać z lat 90tych

Spyro Gyra - Kindred Spirit



Des'ree- Feel So High



Des'ree -You Gotta Be



Des'ree- In My Dreams



Des'Ree - Whats Your Sign


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#2 2014-01-13 22:12

Taki temat już istnieje  ;)  :

http://muzykazreklam.pl/27365-hity-lat-90


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mike

Mike+3533

  • morderator
  • Wiadomości: 10 731

#3 2014-01-13 22:47

Z jednej strony tak, ale z drugiej...
może Kowa1 wcale nie zamierza wrzucać "hitów",
tylko pójść "pod prąd".


"This is a snakeskin jacket. 
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"

____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#4 2014-01-14 01:39

Z jednej strony w temacie "Hity lat 90" zauważam że  zgodnie z tytułem wątku przeważają tam hity i to w znaczeniu takiego hiciorstwa jak "Ona tańczy dla mnie". Z drugiej zauważam że są tam posty ze znacznie większą zawartością utworów niż mój z wątku lat 70tych i nikt, nawet Gamalionel, nie ma z tym problemu. Prawdę mówiąc nie dziwi mnie to bo po posłuchaniu 10 sekund utworu przechodzi się do następnego i w ten sposób post nie zabiera tak wiele czasu.
Pojawiają się próby złamania tej tendencji, ale sporadycznie a najbardziej interesująca, do której dotarłem, dostępna tylko w połowie drugą połowę wcięło.

Ponieważ w moim odczuciu często hit ma niewiele wspólnego z muzyką będącą w obszarze moich preferencji, pozostaje przy wątku "Muzyka lat 90ych" i tutaj właśnie uzupełniam to co "wyniosło się" z tamtego wątku - może mu towarzystwo nie odpowiadało

Human - Polski



Swoją drogą ma ktoś wiedzę lub pomysł skąd taki tytuł tej piosenki.

No i jak jesteśmy w tych latach: po polsku, z tekstem i muzyką nie Hitowej jakości to rozwiążę worek z tym co dobre w R.P.

Renata Przemyk - Kiedy jak nie teraz



Renata Przemyk - Czekasz i wymyślasz mnie



Renata Przemyk "Nie Ty, to ktoś"



Renata Przemyk - Ile krwi



Renata Przemyk - Nie mam żalu



Renata Przemyk - Zazdrosna



Renata Przemyk - Moja kara
http://slashermckagan.wrzuta.pl/audio/aBE9xqTmAyb/renata_przemyk_-_moja_kara

Oczywiście 50% wartości stanowią rewelacyjne teksty Anny Saranieckiej

Ostatnio edytowany przez Kowa1 (2014-01-14 01:50)


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1