UWAGA!
Minęło 4144 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Anglojęzyczna piosenka

  • Strona:
  • 1

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#1 2015-02-19 20:31

Słyszałem niedawno piosenkę - zapiszę fonetycznie, ponieważ nie znam języka angielskiego: ŁOT SZI GONE DU? GNOSBIASTERS! Potrzebuję tej piosenki.


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Najlepsza odpowiedź:

huviretki

huviretki+4609

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 961

#2 2015-02-19 20:34

Ray Parker Jr. - Ghostbusters


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#3 2015-02-19 21:14

Dziękuję. Zgadza się.


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1