UWAGA!
Minęło 1383 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Snapshot

  • Strona:
  • 1

itsjustmemichelle1

  • gość

#1 2020-07-04 20:03

Hej,
co właściwie jest z administracją forum? Ma ktokolwiek kontakt ze Snapshotem? Pytam,bo w jednym z wątków ('Brak kodu do wpisania') w tym dziale wskazywałam swój problem i nie został on nadal rozwiązany :/ nie jest to jakieś mega ważne,ale chcę się zarejestrować,bo i tak wchodzę na muzykazreklam.pl praktycznie codziennie. Chciałabym zostać pełnoprawnym członkiem forum :) ale w innym wątku konrad509 pisał,że kontaktu z adminem nie ma...od jakiegoś czasu. miał na swoim profilu (chyba!) kiedyś email,ale dziś sprawdzałam i jest ukryty. Ktoś,coś?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

itsjustmemichelle1

  • gość

#2 2020-07-04 20:06

Dodam,że ostatnia aktywność innych adminów to kilka lat temu...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#3 2020-07-05 12:31

Nie wiadomo co dokładnie się dzieje ze Snapshotem poza tym, że ewidentnie nas ignoruje. Udało się mi i huviretki z nim skontaktować dopiero przez profil mzr na fb, ale i tak nic z tego nie wyniknęło. Mi odpisał tylko na jedną wiadomość i tylko jednym słowem...
Co do maila, to można go wysłać przez formularz na forum, ale chyba tylko jak się jest użytkownikiem. O drugim adminie (Cing) to nie ma nawet co rozmawiać...



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

itsjustmemichelle1

  • gość

#4 2020-07-06 18:08

Hej,
jestem na forum od niedawna i raczej jeszcze nie ogarnęłam do końca tych funkcji itd :) a propo tego,co piszesz...nie mam FB. Już. Nie chcę pisać do niego na mess,skoro nie zajmuje się forum,trudno. Może wartoby wziąć ,,sprawy'' w swoje ręce i jakoś wyłonić spośród siebie nowego admina/połączyć funkcję admina z moderatorem?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1