♫ Piosenka z lat minionych ;)

  • Strona:
  • 1

vi11

  • gość

#1 2024-04-18 19:36

Moi Drodzy, Moi Kochani  :)
Zwracam się do Was z wielką prośbą i pytaniem, szukam już od wielu lat piosenki, z lat młodzieńczych, która kiedyś usłyszałem, na klasycznej kasecie magnetofonowej, (która niestety zaginęła),  ale niestety nie mogę jej nigdzie odnaleźć. Jest to prawdopodobnie utwór jakiegoś amerykańskiego zespołu, w refrenie słychać: " Pollyanna, Polyaaaana, girl, you miss for me,  girl what you doing me i jeszcze z pamięci w zwrotce "you gonna put a adress, you gone on the ground , like a midnight show ", troszke to chaotyczne, ale piszę z pamięci. Może akurat ktoś z Was skojarzy, byłbym niezwykle wdzięczny za podpowiedzi. Mogłem przekonać się wielokrotnie, że można na Was liczyć. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę Wszystkim, trzymajcie się zdrowo.  :)  :)  :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#2 2024-04-19 18:46

Może chodzi o Toto - Holyanna ?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

vi11

  • gość

#3 2024-04-20 21:00

Hej i o jej, w punkt, właśnie o tę piosenkę mi chodziło, dzięki wielkie. Świetnie, a tyle jej szukałem, serio i to lata całe, była w mojej głowie, masakra  i jak zwykle pokiełbasiłem słowa zamiast Polly jest Holy haha, ale chyba robi sie już z tego tradycja ;). Pozdrowionka :)
PS. Nawet nie miałem pojęcia, że to piosenka zespołu Toto.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#4 2024-04-20 21:27

Też kiedyś myślałam, że to "Polyanna". ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1