UWAGA!
Minęło 5607 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Prosto w serce / music and lyrics

  • Strona:
  • 1

dzollsica

dzollsica+4

  • pomagacz
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 100
  • dzolls
  • dzolls

#1 2008-12-26 19:22

hej :)

szukam piosenki z przeuroczego filmu z Hugh Grantem i Drew Barrymore, chodzi mi o tą nutkę, którą Hugh kawałek zanucił (coś o maju?) gdy siedzieli w kawiarni i Drew mu opowiadała historię książki "Prawdziwa historia Sally Michaels" czy jakoś tak. Przegrzebałam wszytskie listy piosenek, niestety nie mam pojęcia co to jest za nutka i nie pamiętam tej linijki, przez którą szukam tej nieszczęsnej piosenki :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#2 2008-12-26 19:32

Way Back Into Love - mam nadzieję, że o to chodzi. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dzollsica

dzollsica+4

  • pomagacz
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 100
  • dzolls
  • dzolls

#3 2008-12-26 19:37

nie, nie, nieeeeee.

to nie ta piosenka, bo nic w niej o maju nie ma.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#4 2008-12-26 19:55

To jesteś pewna tego maja czy nie? Bo w pierwszym poście postawiłaś przy nim pytajnik. A 'way' i 'May' mogą brzmieć podobnie.

Wejdź na http://musicandlyrics.warnerbros.com/ i przesłuchaj piosenki. Masz tam od razu tytuły.

Ostatnio edytowany przez huviretki (2008-12-26 20:05)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dzollsica

dzollsica+4

  • pomagacz
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 100
  • dzolls
  • dzolls

#5 2008-12-26 20:58

właściwie maja jestem pewna, a pytajnnik postawiłam, bo to dość abstrakcyjnie brzmi (tak ni w kij ni w oko) :P

Ciężko mi wogóle skojarzyć tą piosenkę, bo on zanucił tylko 2 linijki i tekst się wyświetlił na ekranie ale nie pamiętam :(

a na tubie nie umiem znaleźć tego momentu coby był. :(

EDIT: znalazłam!
The Temptations, My girl :)

Ostatnio edytowany przez dzollsica (2008-12-29 13:26)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1