Minęło 6350 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)
♫ Bank Pocztowy
nika121212121212
- gość
#1 2009-01-04 10:06
Heloł.
Piosenka w stylu Matt Pokora czy cuś podobnego.
Na początku jest pokazana jakaś sala ćwiczeń. Instruktor mówi żeby rozciągali taką szarfę. Reklama Banku Pocztowego.
Z góry dzięki za pomoc ;]
magda406
- użytkownik
- Wiadomości: 28
#2 2009-01-04 12:02
nika121212121212 :
Heloł.
Piosenka w stylu Matt Pokora czy cuś podobnego.
Na początku jest pokazana jakaś sala ćwiczeń. Instruktor mówi żeby rozciągali taką szarfę. Reklama Banku Pocztowego.
Z góry dzięki za pomoc ;]
przyłączam się do prośby :) (świetna piosenka)
nika121212121212
- gość
nika121212121212
- gość
#5 2009-01-04 15:03
haha. Dzięki za pocieszanie :) Na prawdę nikt nie znaa ?
Esterrr
- gość
#6 2009-01-04 15:13
Wydaje mi się że to Kate Alexa - We Are Together.
Mam racje?
nika121212121212
- gość
#8 2009-01-04 15:18
Niem to nie to.. W tej ''naszej'' reklamie śpiewa facett..
Ale thx za pomoc :)
nika121212121212
- gość
#9 2009-01-04 15:22
Wysłałam maila do nichh. Może odpowiedzą. Chociaż wątpię ;(
Szczurus
- gość
#10 2009-01-04 16:15
Kurcze ja też szukam:) Ale spytałam się kumpeli, a ona się orientuje w takim czymś, więc może niedługo dam znać :) Pozdrawiam ;)
hononey
- gość
#12 2009-01-04 17:13
rekl nie widziałam ale spr sobie to:
matt pokora - through the eyes
monia8892
- gość
#13 2009-01-04 18:29
Nie, to na pewno nie był ten kawałek.. ;)
gatkaaa
- gość
#14 2009-01-04 21:28
a mi sie wydaje ze to moze spiewac JAY DELANO bardzo podobny gos ale nie jestem pewna no i tytulu tez nie znam;/
banq
- gość
#15 2009-01-04 23:08
witam - prawda, że fajna muza? długo ją wybieraliśmy :) obiecuję jutro zaczepić w tej sprawie nasz marketing i dam Wam znać czyj to kawałek. pozdrawiam
eliot.f
- gość
#16 2009-01-05 10:40
jeśli podacie mi link do tej reklamy to za kilka godzin napisze jaka to piosenka...pozdrawiam...
Marzenie
- gość
#18 2009-01-06 10:35
:D Strasznie podoba mi sie ta piosenka ;D, ale zupełnie nie mam pojecia kto ją spiewa:/
Cieszy mmnie to bardzo, ze powstało takie małe forum ^^ ;]
Tą stronke juz mam w ulubionych :D
Takze z niecierpliwościa czekam na Tytul :]
JAY_R
- gość
#19 2009-01-06 12:58
banq :
witam - prawda, że fajna muza? długo ją wybieraliśmy :) obiecuję jutro zaczepić w tej sprawie nasz marketing i dam Wam znać czyj to kawałek. pozdrawiam
Kilka godzin już minęło "banq"... Czekamy.....:cool:
cropp222
- gość
#20 2009-01-06 13:47
Tytuł...plose:) LOL nikt go nie zna....nikt go wcześniej nie słyszał...zaraz oszaleję...hm...muszę mieć tą piosenkę jest zajefajna xD A tam chyba ktoś pisał, że jak będzie filmik to za parę godzin będzie tytuł...i niema:(
xD
- muzykazreklam.pl
- muzyka i piosenki z reklam telewizyjnych
- Bank Pocztowy
[ Wygenerowano w 0.033 sec, liczba zapytań do bazy danych: 9 ]
Partnerzy: Cięcie layoutów
