UWAGA!
Minęło 5211 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ "Tajemnica Brokeback Mountain" - dyskusja

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#1 2009-01-24 17:48

Witam Was forumowicze,
Postanowiłem otworzyć temat do dyskusji na temat "Tajemnicy Brokeback Mountain" ponieważ czytałem opisy filmu i komentarze - nie znalazłem ani jednej negatywnej opinii. Chcę poznać również Waszą opinię. Piszcie czy oglądaliście film - jeśli tak to swoją opinię na jego temat, a jeśli nie, a macie zamiar go oglądać to swoją opinię po jego obejrzeniu. Jeśli nie macie zamiaru oglądać to uzasadnijcie czemu :)

Ja sam mam zamiar oglądać, bo nie oglądałem.

Pozdrawiam,
Karmel



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#2 2009-01-26 21:35

Nie spodziewałem się po Was, że nie będziecie pisać w dyskusji na temat filmu - po to jest ten dział ;/

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#3 2009-01-26 23:09

Tak poważny film wymaga chyba dość rzeczowej dyskusji, a to niełatwe. ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#4 2009-01-27 12:04

ja będę oglądać:) z ciekawości ;)  moja mama tez będzie sama się pytała kiedy to jest bo nie  pamiętała :D hehe

a czemu akurat ten temat tak ciekawi faceta;P hubert.pr??


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#5 2009-01-27 12:08

A czemu? Napisałem w pierwszym poście. W filmie występuje moja ulubiona aktorka Anna Faris ze "Strasznego Filmu" i "Zostańmy Przyjaciółmi". Przeglądałem filmografię i wszystkie filmy i wszyscy mieli pozytywną opinię. To było z miesiąc temu. Teraz w TVN reklama, że ma lecieć w TV - dalej szukałem opinii na temat filmu (przecież dostał wiele nagró) i na jeszcze jednym forum poruszyłem temat - nadal tylko i wyłącznie POZYTYWNE OPINIE. Chyba wiecie jak jest z filmami - każdy ma odwienne zdanie, a tu? Nie znalazłem ani jednej negatywnej opinii! I to mnie dziwi - czyżby film aż tak dobrze zrobiony? To jest aż nie niewiarygodne, żeby film miał same pozytywne opinie :)

huviretki - wystarczy chcieć ;p

Ostatnio edytowany przez hubert.pr (2009-01-27 12:09)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#6 2009-01-27 13:43

Hubert, a dlaczego tak koniecznie chcesz przeczytać jakieś negatywne opinie o tym filmie?  To po to ten wątek, żeby jakieś wymusić? To chyba jakieś nieporozumienie.

Być może te trzy Oscary, które film dostał, sprawiły, że spodziewałam się nie wiadomo czego. Muzyka, owszem, doskonale dobrana, klimatyczna, zdjęcia znakomite, ale gra aktorska to jakoś nie to. Nic nie poradzę, ale sceny miłosne wydawały mi się sztuczne. Być może takie było zamierzenie reżysera i aktorów. :)

Ja się mało znam na filmach. Może znajdzie się inny malkontent i napisze tu coś negatywnego? ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#7 2009-01-27 18:22

ja wam napisze co myślę jak oglądnę:P na razie z tego co widzę w reklamie może być ciekawe;P lecz trochę nudne patrzenie jak dwóch facetów się obściskuje i ciągle w górach;P hehe ^^ale na pewno napisze co myślę po filmie;)

ale aktorów bardzo lubię :D

huviretki no sztuczne  a jakie maja być hehe^^ może jakby było dwóch prawdziwych gejów to byłoby inaczej:P


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#8 2009-01-27 18:30

maniusia :

lecz trochę nudne patrzenie jak dwóch facetów się obściskuje i ciągle w górach;P hehe

Hm, no nie tylko o to chodzi w tym filmie... :/  Z tym podejściem, to się na pewno rozczarujesz.

maniusia :

huviretki no sztuczne  a jakie maja być hehe^^ może jakby było dwóch prawdziwych gejów to byłoby inaczej:P

Dobry aktor powinien potrafić zagrać przekonująco, prawda?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#9 2009-01-27 20:34

Ależ huviretki - jasne, że dobrze jeśli są same pozytywne opinie, ale się dziwię, że nie ma negatywnych - mam nadzieję, że nie spotkam negatywnych to będzie, że film dobry ;)
Temat założyłem do dyskusji, a więc już masiusia zaczęła dyskusję na temat, że sceny miłosne są sztuczne - i już jest powód do dyskusji :) No ja się na ten temat nie wypowiem, bo filmu jeszcze nie widziałem :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#10 2009-01-27 20:49

To jak mamy dyskutować, skoro nie widzieliśmy :) Oglądniemy, podyskutujemy :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#11 2009-01-27 21:15

huviretki :

maniusia :

lecz trochę nudne patrzenie jak dwóch facetów się obściskuje i ciągle w górach;P hehe

Hm, no nie tylko o to chodzi w tym filmie... :/  Z tym podejściem, to się na pewno rozczarujesz.

maniusia :

huviretki no sztuczne  a jakie maja być hehe^^ może jakby było dwóch prawdziwych gejów to byłoby inaczej:P

Dobry aktor powinien potrafić zagrać przekonująco, prawda?

wiem ze nie tylko o to ale jak powiedziałam to pierwsze wrażenie czytaj uwazniej:/

właśnie oglądniemy to powiemy xDDD


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#12 2009-01-27 21:36

Snaphot i maniusia - film dwa lata temu leciał w kinach, można go mieć na płytach, ściągnąć z internetu - są miliony sposobów żeby go mieć i obejrzeć, a temat nie jest tylko dla tych którzy nie oglądali. Czytać uważniej - mogą się tu wypowiadać również Ci którzy oglądali :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#13 2009-01-27 22:01

Ja jestem osobą która nie oglądała, i mogę wypowiedzieć się tylko tak, że muszę oglądnąć, żeby się wypowiedzieć :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#14 2009-01-27 22:04

To ja się wypowiem, że również jestem osobą która jeszcze nie oglądnęła :P ale widzę, że i po oglądnięciu będą się wypowiadać cztery osoby :/

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#15 2009-01-27 22:23

Kiedy to leci?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#16 2009-01-27 23:44

TVN, Sobota chyba 21:00, ale nie jestem pewny, bo z reklam nie pamiętam, a programu jeszcze nie mam.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#17 2009-01-28 08:45

hubert.pr :

mogą się tu wypowiadać również Ci którzy oglądali :)

Ta dyskusja jest bez sensu, jeśli jedyną osobą z obecnego tu jak dotąd grona, która ten film widziała, jestem ja. :D Może jednak wstrzymajmy się do soboty, bo dalej będzie tylko bicie piany, kto się może wypowiadać, a kto nie. :D
Bardzo rzeczowa dyskusja! :D


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#18 2009-01-28 12:10

hubert.pr :

Snaphot i maniusia - film dwa lata temu leciał w kinach, można go mieć na płytach, ściągnąć z internetu - są miliony sposobów żeby go mieć i obejrzeć, a temat nie jest tylko dla tych którzy nie oglądali. Czytać uważniej - mogą się tu wypowiadać również Ci którzy oglądali :)

film leciał wiem to..ale specjalnie nie będę go ściągać dla Ciebie żeby napisać już teraz ci posta skoro leci w sobotę w tv..zastanów się

hubert.pr :

To ja się wypowiem, że również jestem osobą która jeszcze nie oglądnęła :P ale widzę, że i po oglądnięciu będą się wypowiadać cztery osoby :/

to będą rozmawiać 4 osoby...lepiej niż jedna;p a jak chcesz dłuższy post założyć to weź ambitniejszy temat xDD pozdo


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

hubert.pr

hubert.pr+5

  • superman
  • Miejscowość: Silesia
  • Wiadomości: 253

#19 2009-01-28 12:24

maniusia - zastanów się, że ja nie jestem wróżką i zakładając temat nie przewidziałem, ze Ty filmu nie oglądałaś - skąd ja mam wiedziać czy go oglądałaś? Poczekajmy do soboty i tyle...

A co do tego, że cztery osoby - całkowicie mi się odechciało dyskusji na ten temat - pomyślałem, że wypowiedzą się tu miłe osoby które film oglądały, a nie takie co będą zrzędzić "ja nie oglądałam" i po sprawie... proste - nie oglądałaś - wstrzymaj się do soboty... ja też miałem zamiar wstrzymać się do soboty, ale po drodze czytać komentarze osób które oglądały. Ja na miejscu Snapshota wogóle sksował dział o dyskusjach na temat filmów skoro wogóle tu dysksuji nie ma :/
Ja założyłem temat o Brokeback Mountain, ale można o innych filmach - choćby o Shreku, ale nikt takich nie zakłada - żadnych nikt nie zakłada :/

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

maniusia

maniusia+19

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 567

#20 2009-01-28 14:46

no tak ale mówiłam że nie oglądałam...a ty wyskakujesz ze po sie odzywamy jak nie oglądaliśmy...w sumie tylko my sie tu wypowiadamy to zamiast sie cieszyć to burczysz he^^..sory ale widocznie nikt nie ma ochoty pisać na posta kolesia któremu zalezy tylko na ilości postów..pomyśl żeby byly sensowne a nie ilość żeby sie liczyła..

po drugie jak coś ci nie pasi z tą stroną to jak mówiłeś że założyłeś na innej to wróć do tamtej i po kłopocie XDD pozdro

aha i my nie zrzędzimy:) i zakładaj post jak oglądałeś film a nie jak nawet sam nie widziałeś i nam to wyrzucasz :D hahhahah [żal]

ile ty masz lat co?


:* buziaki:*
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►