UWAGA!
Minęło 2299 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Animowany teledysk z MTV / VIVA

Robert

  • gość

#61 2011-08-22 20:25

Witam,

Poszukuje teledysku ktory ostatnio na vivie pozno w nocy lecial.
Jest to muzyka bardziej elektroniczna, dance...
Boahterami są mocno rozpikeslowane postaci (takie jak ze starych gier kopmuterowych).
Głównym bohaterem jest bodajże wiewiórka...

HELP PLZ !!



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#62 2011-08-22 22:55

Robert :

Witam,

Poszukuje teledysku ktory ostatnio na vivie pozno w nocy lecial.
Jest to muzyka bardziej elektroniczna, dance...
Boahterami są mocno rozpikeslowane postaci (takie jak ze starych gier kopmuterowych).
Głównym bohaterem jest bodajże wiewiórka...

HELP PLZ !!

Junior Senior - Move Your Feet ???


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kamila1987

  • gość

#63 2011-09-17 14:19

Hej czy zna ktos moze tytul takiej piosenki dosyc starej leciala nieraz na kanalach muzycznych to byla kreskowka w tej kreskowce zginal taki mlody chlopak byl jego pogrzeb jakas dziewczyna po nim plakala Dziekuje za wszelka pomoc pozdrawiam



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Filip

  • gość

#64 2011-09-26 10:43

Elo! Szukam teledysku, który był jakby animacją komputerową, na którym są bizony, które są na z tego co pamiętam pustyni. Świat się odwraca do góry nogami i potem one uciekają w stronę dziury która z początku była słońcem. Posągi się na tą gromadę uciekających bizonów zwalają. Widziałem ten teledysk na musiq1 w tym roku. Z góry dzięki ;D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kuba453534

  • gość

#65 2011-10-04 05:50

Szukam teledysku na ktorym byl  chodzacy po ''miescie_ulicach'' animowany ludzik.
Piosenka nawet popularna, czesto leciala na vivie itp programach. Rodzaj muzyki hmm : techno albo rock.

Ludzik najprawdopodobniej byl niebieski lub zielony i szczuply , chodzil i  machal do ludzi rękoma.Jedno co pamietam z tego teledysku to chrakterystyczne ''klapniecie '' tego ludzika gdzies na murku,lawce czy czym w tym rodzaju . tytul tez byl 2-3 czlonowy
Wyrazy lub czesci wyrazow ktore chodza mi po glowie zwiazane z tytulem utowru :
snap/ snop / system / psych

Czesc danych moze byc bledna ale moze komus zaświta i mi pomoże za co dziekuje z gory :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#66 2011-10-04 06:07

Może Moby - In This World?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

mareckii

  • gość

#67 2011-10-05 23:42

ja poszkuje piosenki która cała była kreskówką carno białą i tam najpierw zginął młody chłopak a potem sam zabił jakiegoś gangstera który kopał grób. Zabił go chyba łopatą czy coś. Piosenka mega fajna i pamiętam że dośc start tak gdzieś rok 2000 może młodsza albo starsza
POMOCYYYYY

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cys

cys+91

  • vip
  • Miejscowość: Gliwice
  • Wiadomości: 340

#68 2011-10-06 08:59

mareckii:

One-T + Cool-T - The magic key



Proszę.....:D


Mężczyźni po przebudzeniu wyglądają tak samo, jak wieczorem.
Kobiety dziwnie nadpsuwają się w ciągu nocy.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

mareckii

  • gość

#69 2011-10-06 10:21

jezus maria Dzięęęęękuuuuujeeeeeeeeee!!!!! :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

juras

  • gość

#70 2011-10-06 21:55

Hej
poszukuje teledysku który widziałem coś koło 15 lat temu. Pamiętam tak przez mgłę, że w barze siedziało paru gości i nagle ogromna otyła baba (na wzór babdżilli ^^) zrywa dach, i oni wkurzeniu zaczynają z nią walczyć heh. Nawet nie wiem jakiego gatunku była to muzyka. Na pewno leciało to na zagranicznym kanale muzycznym.
Pozdro

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kamila1987

  • gość

#71 2011-10-13 10:53

Ja tez szukalam tej piosenki ktorej szukal pan mareckii tylko zle ja opisalam ale to jest ta ja rowniez dziekuje serdecznie za pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

asior123

  • gość

#72 2011-10-14 15:19

Siemano wszystkim ;)
szukam nie najnowszej piosenki. Miała animowany teledysk utrzymany w fioletowych barwach. Wiem, że było tam coś o samolocie i wyskakujących z niego 2 ludziach którzy lecieli, lecieli, lecieli ... Jeśli ktoś z was kojarzy o jaki teledysk mi chodzi to proszę o odpowiedź ;) Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Krzysztof

  • gość

#73 2011-11-01 14:42

To tak teledysk rozgrywa się w biurze, a tam na środku rozrasta się krzak stoi też tam policja, a wszyscy urzędnicy uciekają nawet policja wtedy też w tym samym czasie kwiat LILI rozkwita i daje życie innym kwiatom na monitorach komputerów pojawia się ziomek który to śpiewa, a na koniec teledysku na dachu to plącze (krzak) przybiera formę RÓŻY

A teledysk jest w takiej wersji podobnej jak ten

  Poleć znajomym

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Krzysztof

  • gość

#74 2011-11-01 14:43

Proszę o pomoc szukam tej nuty i nie mogę jej znaleźć proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Krzysztof

  • gość

#75 2011-11-01 15:24

Dobra już mam nutę po wielu staraniach znalazłem Depeche mode - Enjoy The Silence (Reinterpreted)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

luk1

  • gość

#76 2011-12-15 20:43

Witam, namiętnie poszukuję teledysku animowany w stylu manga.
Głos w piosence jakby żeński przesterowany. Pamiętam z teledysku, kobieta budząca się w wielkim słoju , następnie chyba z kimś walczy. koniec jest chyba jak tonie w rzece i jej oczyma widać most/ brzeg z podwody. Z góry dziękuję za pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#77 2011-12-16 18:45

luk1 :

Witam, namiętnie poszukuję teledysku animowany w stylu manga.
Głos w piosence jakby żeński przesterowany. Pamiętam z teledysku, kobieta budząca się w wielkim słoju , następnie chyba z kimś walczy. koniec jest chyba jak tonie w rzece i jej oczyma widać most/ brzeg z podwody. Z góry dziękuję za pomoc

Wamdue Project - King Of My Castle


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

luk1

  • gość

#78 2011-12-16 20:47

martin_k- dzięki wielkie strzał w 100. Bardzo dziękuję za pomoc.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martini22

  • gość

#79 2011-12-27 21:16

witam! ja poszukuję teledysku który leciał daaawno temu na vivie, był animowany i kolorowy, opowiadał historyjkę faceta który poderwał jakąś laske(lub dwie?) z wieeeelkim biustem, pamiętam że była scena kiedy poszli do lasu i pokazany był krzak z napisem: "cenzura" który się trząsł i wiadomo co oni tam robili :P pamiętam też że na tym teledysku pod koniec ta parka jechała autobusem w stronę zachodu slonca, ogólnie piosenka była zabawna i dowcipna ale śwpiewał w niej ten chłopaczek, była raczej wolna.

Bardzo proszę o pomoc! :)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Mateo

  • gość

#80 2012-01-16 12:32

Witam, to teraz coś trudnego. Niestety pamiętam tylko klip.

Klip był cały w 3d, widok z perspektywy pierwszej osoby, kamera ukazuje lot nad pięknymi krainami, w pewnym momencie z ziemi zaczynają wyskakiwać pełne kolorów glistowate obiekty, jest ich mnóstwo.

Będę wdzięczny za pomoc, ponieważ już od prau lat tego nie potrafię znaleźć.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►