UWAGA!
Minęło 4514 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Zamykanie tematów

  • Strona:
  • 1

Classic

  • +9
  • superman
  • Wiadomości: 213

#1 2011-11-17 19:29

Witam czy możecie tak zrobić by gdy po odpowiedzenie na czyjegoś posta i odpowiedzenie poprawnej odp zamknąć posta. Bo np ten post z  "wampirem kinder bueno" wszyscy piszą ...  dziękuję , dziękuję , thx itd... Przecież od tego jest pm lub po prostu dać + lub -. A nie spamować tymi podziękowaniami wiem że to fajnie otrzymywać podziękowania , ale możecie również dać "+".



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#2 2011-11-17 19:32

Popieram, ale ta propozycja już kilkakrotnie nie przeszła. :/


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#3 2011-11-17 19:36

Starsze tematy w końcu blokują się dla gości, więc wiecznie odkopywać nie będą. A zamykania wprowadzać nie będę bo nie ;)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#4 2011-11-17 19:42

Snapshot :

Starsze tematy w końcu blokują się dla gości, więc wiecznie odkopywać nie będą. A zamykania wprowadzać nie będę bo nie ;)

A dlaczego tylko dla gości? :D Niech się zamykają same dla wszystkich! Te starsze, oczywiście.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#5 2011-11-17 19:49

Zawsze może zaistnieć sytuacja, że kampania wróci, spot się zmieni, wstawione reklamy / teledyski zostaną usunięte, pojawi odpowiedź, pojawi się dokładniejsza wersja... Życie nauczyło nas tutaj, że wszystko może się zdarzyć i to po długim czasie. Nie widzę sensu zamykania, tym bardziej, że jakieś straszne rzeczy z powodu tego się nie dzieją.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#6 2011-11-17 20:33

Jak tak chcą dziękować to niech sobie dziękują :D


A na poważnie ja sam czasem "odkopuję " takie stare tematy bo to albo dopisuję jakieś informację nt piosenki której szukam (nawet po paru miesiącach ) lub chcę się pochwalić że coś sam znalazłem nawet mając świadomość że nikt tego nie przeczyta ;)

Pozdrawiam:cool:
"Enjoy The Silence


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1