UWAGA!
Minęło 4388 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam komedii chyba francuskiej

  • Strona:
  • 1

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#1 2012-03-23 13:00

Witam

Dziś piszę w trochę innej sprawie niż zwykle :)
Otóż od paru dni poszukuje pewnego filmu na różnych forach , więc postanowiłem i na naszym napisać może ktoś z kojarzy
A więc  tak


Trzech gości przyjeżdża z żonami do jakiegoś domu ( chyba na wsi ) . Potem jest taki motyw że te żony wyjeżdżają i ich zostawiają . Oni na początku nie radzą sobie z codziennymi obowiązkami z dziećmi ( jeden został z gromadką dzieci ) . Ale potem się odnajdują w tym .

Przez cały film "przewija " się jakaś książka poradnik psychologiczny który te żony przeczytały i który oni też czytają by je zrozumieć .

Teraz trochę o tych gościach .

Jeden był ginekologiem i miał kochankę ( z którą zerwał w dalszej części filmu )
Drugi to takie duże dziecko nie radzi sobie z niczym bez żony ( a już najmniej z dziećmi   )
Trzeci znowu panicznie boi się że jego żona zajdzie w ciąże
film był kiedyś na TVP2 chyba
ps jeszcze jedno możliwe że w tytule występują jakieś liczby ale tego nie jestem pewien .

przepraszam że może trochę miejscami ciężko czyta się ten tekst ale szukałem w głowie informacji nie dbając zbytnio o formę .
To by było na tyle .
Pozdrawiam :cool:
"Enjoy The Silence "


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1