UWAGA!
Minęło 4168 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ ESKA TV - piosenka.

  • Strona:
  • 1

Alesmook

Alesmook

  • nowy
  • Miejscowość: Kraków
  • Wiadomości: 7

#1 2012-06-20 16:44

Witam.

Poszukuję pewnej piosenki, która leci od jakiegoś czasu na programie ESKA TV. Widziałem ją kilka razy, ale jakoś nigdy nie popatrzyłem kto ją śpiewa. Opis:
Na początku i przez sporą część piosenki na pianinie gra czarnoskóry facet, wykonuje sporą część utworu, refren śpiewa z kobietą o dość ciekawej fryzurze. Coś a'la irokez, całkowicie zgolone włosy po bokach. Postanowiłem poszukać coś samemu i przypadkowo trafiłem na jakąś piosenkę Emeli Sande, która to jest w 99% podobna do dziewczyny z kawałka, którego szukam. Pokombinowałem z Jej "feat.ami" i znalazłem wykonawce o pseudonimie Chipmunk. Na okładce płyty Diamond Rings on też jest niemal w 99% podobny do kolesia, który gra na pianinie. Pomimo tylu wskazówek dalej nie mogę odnaleźć utworu, który szukam.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mika_mouse

mika_mouse+341

  • vip
  • Miejscowość: far far away
  • Wiadomości: 1 460

#2 2012-06-20 16:53

zapewne chodzi o Will I Am & Eva Simons - This Is Love

wczesniej mozna bylo jej posluchac w utworze Afrojack Feat. Eva Simons - Take Over Control, tam byla jeszcze bez wygolonych bokow, ale tez z wielkim irokezem :)

Ostatnio edytowany przez mika_mouse (2012-06-20 16:55)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Alesmook

Alesmook

  • nowy
  • Miejscowość: Kraków
  • Wiadomości: 7

#3 2012-06-20 17:01

mika_mouse :

zapewne chodzi o Will I Am & Eva Simons - This Is Love

wczesniej mozna bylo jej posluchac w utworze Afrojack Feat. Eva Simons - Take Over Control, tam byla jeszcze bez wygolonych bokow, ale tez z wielkim irokezem :)

Oczywiście, że to to. Czy tylko ja mam ciary jak wchodzi Eva w 55 sekundzie?
Co ciekawe, will.i.am z teledysku na prawdę "jakoś" przypomina Chipmunk'a z okładki Diamond Rings.
A dodatkowo Emili Sande w jakimś stopniu ma podobną fryzurę do Evy Simons. To były dobre zmyłki.
Dzięki wielkie mika_mouse.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mika_mouse

mika_mouse+341

  • vip
  • Miejscowość: far far away
  • Wiadomości: 1 460

#4 2012-06-20 17:07

hehe, no tak bywa :) choc w/g mnie na tej okladce Chipmunk bardziej wyglada jak Ne-yo :) ale to moje osobiste odczucie :) a Emeli Sande rzeczywiscie ma fryzure z wygolonymi bokami i irokezem, tyle ze blond :) pozdrawiam :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#5 2012-10-28 20:45

http://muzykazreklam.pl/t13460.html


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1