UWAGA!
Minęło 4162 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ PIOSENKA ZE SKLEPU BERSHKA W BLUE CITY!!!

  • Strona:
  • 1

natt

  • nowy
  • Wiadomości: 1

#1 2009-06-10 22:41

Witam. Prawdopodobnie nikt nie będzie w stanie mi pomóc, ale to forum jest moją ostatnią deską ratunku. Otóż, poszukuje remixu piosenki, która wydaję się być trance'owa, śpiewa babka z podobnym głosem do enyi (enya). Piosenkę usłyszałam w sklepie Bershka w Blue City w niedzielę (7czerwca) koło godzin 14:30-15. Niestety nie spytałam ekspedientki o tytuł... Remix był tak świetny, że od razu popychał do tańca. Dodam, że piosenka należy do tych świeższych, bo już kilka razy obiła mi się o uszy. Tekstu niestety nie pamiętam, jedyne co klece jako tako w pamięci to coś na podobę "here in me" bądź "breathe in here" jakos w ten desen. I na pewno nie chodzi i Dido-here with me ;p
Ludzie kto mi znajdzie ten tytuł będzie miał moją dozgonną wdzięczność ;p



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ZieloneQ

  • gość

#2 2009-08-11 00:47

Może ten... Alesha Dixon - Breathe me ?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

marcinek

  • gość

#3 2009-12-19 21:48

macie tu muze z bersha

sidney samson "riverside"



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

marcinek

  • gość

#4 2009-12-19 21:49

i  Sidney Samson - I love it

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gosiaaa91

  • gość

#5 2010-01-15 20:19

Witam serdecznie! :) Mam pytanko mianowicie chodzi mi o jedną nutkę z sklepu bershka. Zaczyna się ona muzyką klasyczną jakieś skrzypce czy coś a potem śpiewa facet im a superstar itd... Za cholere nie potrafię jej znaleźć w internecie :( Pomóżcie prosze!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#6 2012-11-25 18:26

http://muzykazreklam.pl/t3373.html


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1