Taki temacik :cool: wrzucajcie swoje najlepsze dyskowki :P:P to nie wstyd kazdy wie ze przy tym sie najlepiej imprezuje :D
Jestem POLAKIEM i piszę poprawnie po polsku.[ Wygenerowano w 0.029 sec, liczba zapytań do bazy danych: 10 ]
dodaj pytanie +bez rejestracji