UWAGA!
Minęło 3602 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Wygrane marzenia

  • Strona:
  • 1

lukasz0312

lukasz0312+10

  • pomagacz
  • Wiadomości: 133
  • Serwis

#1 2007-07-12 10:36

Szukam pewnej piosenki juz dosyc dlugo i jej nie moge znalezc. Oczywiscie to pisenka z filmu, ale tytulu nie pamietam bo film w tv lecial kilka lat temu.
Film opowiadal o dziewczynie, która była utalentowana muzycznie, dlatego wyjechala do wielkiego miasta. Tam roznosila kasety ze swoimi nagraniami do roznych agencji czy wytworni muzycznych. NIestety zadna z nich nie zainteresowala sie mlodą piosenkarka , dlatego tez zatrudnila sie w pewnym barze jako barmanka. Był to dosc nietypowy lokal gdyz kazda barmanka musiala tanczyc i zachowywac sie prawie jak w klubie nocnym. Po paru dniach dziewczyna zaczela tam spiewac i wreszcie ja dostrzezono. Film zakonczyl sie jej koncertem na ktorym spiewala wlasnie ta piosenke, ktorą poszukuję. Jest ona dosc znana. Jakby to mialo pomóc to film lecial na TVP1.
Z góry dziekuje i sorki za byki bo pisalem na szybko.

P.S.
Nauczycielka polskiego by mnie zabila!!!

EDIT---- W związku z tym, że tytuł filmu jest już znany - zmieniam tytuł wątku. Snapshot

Ostatnio edytowany przez Snapshot (2007-07-13 00:02)


Musique c'est ma amour!!!


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dzollsica

dzollsica+4

  • pomagacz
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 100
  • dzolls
  • dzolls

#2 2007-07-12 23:32

nie ejstem pewna ale z fabułą mi troszeczkę pasuje do "wygrane marzenia" a piosenka z teog filmu najbardziej znana to Leann Rimes - Can't find the moonlight. czy to to?

Ostatnio edytowany przez dzollsica (2007-07-12 23:37)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

lukasz0312

lukasz0312+10

  • pomagacz
  • Wiadomości: 133
  • Serwis

#3 2007-07-13 13:04

taaaak, o to mi chodziło. Dzienki


Musique c'est ma amour!!!


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1