UWAGA!
Minęło 3393 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Na forum poza forum ?

  • Strona:
  • 1

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#1 2014-12-07 16:23

Loguje, szukam, znajduje, otwieram ( http://muzykazreklam.pl/song-sia_chandelier.html ) i zdziwiam się.

Niby znalazłem przeszukując forum czyli na forum ale jednak chyba poza forum: brak działu, brak możliwości dodania odpowiedzi.

Proszę o informacje.

Chciałbym napisać temat o tym utworze ( Sia - Chandelier ) poproszę o naprowadzenie na sposób. Jeśli takie dziwne rozwiązanie to może na normalnym forum nie można zamieszczać linków do tego utworu "wystawionego" na YT ?

Ostatnio edytowany przez Kowa1 (2014-12-07 16:28)


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#2 2014-12-07 16:34

Jeśli chcesz pisać o utworze jako takim, możesz założyć wątek w dziale "Dyskusje / Muzyka".
Linki z kodem "song", te odsyłające do teledysków z YT, odsyłają tylko do odsłuchania utworów. Dotyczy to wszystkich linków z YT, nie tylko utworu Sia.

Od strony technicznej wypowiedzieć się może tylko Snap, bo linki z kodem "song" to jego "dziecko".

Ostatnio edytowany przez huviretki (2014-12-07 16:36)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#3 2014-12-07 17:51

Rozumiem że to taka ciekawostka a nie jakieś specjalne embargo i do tematu moge wstawić link do YT, zresztą taki sam jak w już istniejącym ... , hm nie temacie, no tym czymś niekomentowanym - "song" i nie będzie to traktowane jako powielenie i wyrugowane lub, co gorsza, pokarane.


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#4 2014-12-07 19:03

Nikt cię rugać nie będzie . :)

Ja zawsze dodaje link do youtube ( moim zdaniem rozwiązanie wygodniejsze dla czytelnika) a tagu "song " używam tylko w charakterze pogrubienia uwidocznienia tytułu .

Pozdrawiam

ps Huvi mam nadzieję że nie masz mi za złe że "wcinam" ci się w kompetencje ? :)


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#5 2014-12-07 20:23

W nic się nie wcinasz. :D
Ja tylko napisałam, jak to widzę, bo nie do końca wiem, co Kowa1 miał na myśli.
Zresztą, sam namąciłam. :D
Bo link daje się bez kodu, a tytuł i wykonawcę z kodem "song", co staje się automatycznie linkiem i prowadzi do klipów z YT.

Tak czy inaczej, fachowych wyjaśnień może udzielić chyba tylko Snap. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#6 2014-12-13 12:40

Zastanawiałem się czy dać możliwość komentowania na stronach song. Ale teraz myślę, że można spróbować zastosować pilotażowo https://disqus.com/

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1