UWAGA!
Minęło 4100 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenka z Cieszanów Rock Festiwal 2013

  • Strona:
  • 1

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#1 2015-03-06 19:52

W 2013 roku pełniąc pewną funkcję na CRF miałem okazję usłyszeć piosenkę - coś w rodzaju: CHODŹ ZE MNĄ! WIĘC KIEDY WRÓCISZ, USŁYSZYSZ PIĘKNO! Ostatnio słyszałem ją w radiu i odtąd chodzi mi po głowie. Proszę o pomoc.


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

HappyEveryDay

  • gość
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#3 2015-04-04 19:17

Tak, o to chodzi... :)


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1