UWAGA!
Minęło 2626 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam teledysku ciężkiego kalibru. Proszę o pomoc

  • Strona:
  • 1

Tnn

  • gość

#1 2017-01-26 11:26

Szukam teledysku z cyklu "bardzo trudnych do odszukania". Sprawa jest beznadziejna, bo już mniej więcej od 2009 roku próbuję ten teledysk znaleźć i jak na razie nie zanosi się na to bym go znalazł. Jest to już kolejny z wielu wątków który dodaję, z zapytaniem o ten teledysk ale mam nadzieję, że nikt mnie za to nie zgani :).Teledysk jest już stary, może nawet z lat 80, ale podejrzewam że raczej z 90. Pamiętam niestety niewiele, bo ostatni raz widziałem go dawno temu. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, białoskórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach i w nosie. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem :).Nie jestem tych informacji wszystkich pewien, bo minęło już dużo czasu, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam. Przejrzałem wszystkie teledyski z tej stronki https://imvdb.com/, wszystkie videomixy na youtube, składanki, chill outy z MTV i inne zbiory teledysków i nic. Nie jestem w stanie wszystkiego przejrzeć, tak więc cały czas liczę na osobę, która jakimś cudem będzie wiedziała co to jest. Chcę już zamknąć rozdział tego teledysku :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mike

Mike+3533

  • morderator
  • Wiadomości: 10 731

#2 2017-01-26 11:31

Nikt nie zgani, ale proszę odświeżyć/odświeżać poprzedni temat
i nie zakładać nowego. Duble lądują w koszu.
http://muzykazreklam.pl/50995-poszukuj%C4%99-ci%C4%99%C5%BCkiego-do-rozpoznania-starego-teledysku


"This is a snakeskin jacket. 
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"

____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tnn

  • gość

#3 2017-02-07 21:03

Odświeżam



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#4 2017-02-07 21:37

Proszę odświeżyć ten poprzedni temat, do którego link Mike podał.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1