♫ Poszukuję ciężkiego do rozpoznania, starego teledysku

Tord

  • gość

#41 2019-07-17 18:48

Cześć. Odświeżam :)  Szukam teledysku zgodnego z opisem poniżej.

Teledysk jest już stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Zamiast stanika miała ubrane takie stożki ( często spotykane w teledyskach z lat 90 ) i takie same stożki, tylko mniejsze na palcach. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Minęło już bardzo dużo czasu ( około 20 lat ) odkąd widziałem ten teledysk, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam. Muszę go odnaleźć :(

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-07-17 18:49)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#42 2019-09-06 20:28

Cześć. Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego powyżej. Pozdrawiam :)

Zapomniałem też dodać, że kolor teledysku, z tego co pamiętam był żółtawy, jak np. dr alban- look who's talking, albo The Hooters- Johnny B.

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-09-06 20:49)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#43 2019-10-16 17:31

Cześć :)  Odświeżam i ponawiam pytanie: Jaki jest tytuł teledysku opisanego powyżej.
Może teraz ktoś będzie wiedział .... :(

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-10-16 17:32)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#44 2019-11-28 16:26

Cześć :( Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk jest już stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996 . Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem.

W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Nie jestem tego oczywiście pewny, ale jest to chyba ( 95 % )  Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków np;
3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children

Pomimo tej wiedzy i tak nie potrafię tego teledysku znaleźć :(

Pozdrawiam wszystkich :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#45 2020-01-06 14:49

Cześć :l Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego powyżej.

Pozdrawiam wszystkich w nowym roku.

Ostatnio edytowany przez Guest (2020-01-06 14:49)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#46 2020-01-06 16:09

Pozdrawiamy wzajemnie! :)

Nadal nie znamy odpowiedzi. :(


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#47 2020-01-06 17:50

Zaletą tego wszystkiego jest fakt, że widocznie mam wystarczająco dobre życie, że moim jedynym marzeniem jest odnalezienie tego tajemniczego teledysku  hehe :P

Tutaj jest link na youtube z opisem tego teledysku. Po angielsku też jest.

.be

Ostatnio edytowany przez Guest (2020-01-06 17:51)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#48 2020-02-23 18:19

Hej :( Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996 . Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem.

W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Nie jestem tego oczywiście pewny, ale jest to chyba ( 95 % )  Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków np;
3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children

Pomimo tej wiedzy i tak nie potrafię tego teledysku znaleźć.

Tu jest link do youtube na której też jest opis tego teledysku:

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#49 2020-04-03 14:45

Cześć. W pierwszej kolejności życzę wszystkim dużo zdrowia w walce z pandemią, a w drugiej kolejności ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku w linku podanym poniżej. Zrobiłem opis tego teledysku na filmiku na youtube, bo dodałem tam kilka zdjęć i po prostu było mi tak wygodnie.



Proszę o przeczytanie i zastanowienie się czy gdzieś w głębi umysłu, nie czai się odpowiedź na moje pytanie hehe :P:P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#50 2020-05-27 22:43

Cześć. Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej. 

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś  złote ćwieki, pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana chyba po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Boy George - Funtime

Pomimo tej wiedzy i tak nie potrafię tego teledysku znaleźć.
Bardzo proszę o pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#51 2020-05-28 23:29

Noo.. Huviretki- proszę pocieszyć użytkownika i  powiedzieć , że kiedyś się ten teledysk odnajdzie haha :P. Wyznaczyłem nawet całkiem sporą nagrodę na OLX za znalezienie tego teledysku, ale też nie wypaliło (ludzie tego na serio nie wzięli i głupoty pisali)  :P. Na prawdę "nikt nic" ? .

Ostatnio nawet zniknął teledysk z youtube, który też miałem kiedyś nagrany na kasecie (tak samo jak teledysk którego poszukuję) a mianowicie:
"Sign of Zodiac - Le Cygne" , ehhhh

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#52 2020-05-29 10:39

Musi się znaleźć po prostu. :D
A pytałeś na zagranicznych forach?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#53 2020-05-29 12:28

Jeszcze nie. Zawsze było u mnie ciężko z angielskim ale teraz dałbym radę :P A podałabyś linki do takich "forów" ? Byłbym wdzięczny :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#54 2020-05-29 13:56

To muszę poszukać.
Jak trzeba przetłumaczyć pytanie, to nie ma problemu.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#55 2020-05-29 14:18

To jak miałabyś czas i chęci- huviretki, to proszę o znalezienie takiego zagranicznego forum :). Jeżeli chodzi o pytanie to już go mam przetłumaczone :) ale dziękuję.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#56 2020-05-29 16:19

Znalezienie takiego forum to przecież nie problem. Od czego jest Google ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#57 2020-05-29 16:51

W sumie racja Konradzie :P Ale jakoś ciężko mi znaleźć zagraniczne forum podobnego do tego :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#58 2020-05-29 17:14

Zależy w jakim stopniu ma być podobne :P

Jest kilka stronek gdzie możesz zapytać, np.:
http://adtunes.com/forums/
subreddity: https://www.reddit.com/r/tipofmytongue/ i https://www.reddit.com/r/NameThatSong/
https://www.musicbanter.com/name-tune/
grupa na Discogs: https://www.discogs.com/group/9
https://www.musipedia.org/forum.html?&view=all_cats

Jest jeszcze https://www.watzatsong.com, które jest dosyć popularne, tylko tam rozpoznają chyba tylko na podstawie nagrań i nie da się dodać posta z pytaniem bez nagrania.

Ostatnio edytowany przez konrad509 (2020-05-29 17:17)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#59 2020-05-29 18:29

Kurcze, dużo tego jest. Super !! Będę próbować. Dzięki :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#60 2020-07-27 21:32

Siema. Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej.

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś  złote ćwieki, pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana chyba po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Boy George - Funtime

Bardzo proszę o pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►