UWAGA!
Minęło 1637 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Sacrificiul

  • Strona:
  • 1

mariellbergh

  • gość

#1 2019-09-21 00:00

Czy ktoś z Was wie, co to za piosenka od 03:19?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Assasello19

  • gość

#2 2019-09-21 23:39

Shazam tego nie znajduje pomimo wielu prób, wpisywałem tekst w Youtube i w Google lecz znajdowało coś innego... Trudno będzie ale zobaczę jutro co da się zrobić mam kobitę która bardzo dobrze zna Angielski i dokładnie przesłuchamy tego
Pozdrawiam Eremita

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#3 2019-09-21 23:46

Piosenka może pochodzić z biblioteki muzycznej.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mariellbergh

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Assasello19

  • gość

#5 2019-09-28 14:15

Mariellbergh, Administracja tej strony wymarła. Nie licz że ktoś znajdzie coś czego nie da się łatwo znaleźć. Wpisywałem całe słowa w Google ale nic nie wykryło Shazam to samo.
Jedyne co pozostaje to przeszukać za pomocą tego linku w google czy są inne takie filmy i może w jednym z nich ta piosenka występuje dłuzej lub jest też opisana

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#6 2019-09-29 17:06

Assasello19, administracja to administracja, a użytkownicy, to użytkownicy.

Administracja zarządza stroną, a na pytania odpowiadają ci, którzy znają odpowiedzi, więc nieobecność administracji nie ma tu nic do rzeczy. Widocznie żaden użytkownik nie zna odpowiedzi na pytanie. To się zdarza częściej niż przypuszczasz.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Adam Assasello

  • gość

#7 2019-10-04 01:50

Dobra wiadomość, od jutra zabiorę się poważniej za szukanie tej piosenki od rana także pod wieczór dam znać jak mi poszło. Zapewne mi się uda bo już mam połowę słów... ciężko jest w nocy przesłuchać ich głosy
Polecam spowolnić piosenkę na Yt i wsłuchać się w to co śpiewają, są również programy do usuwania głosów więc pobiore takowe i usunę te obcojęzyczne głosy a pozostawię samą piosenkę jeśli nawet wtedy nie znajdę kto to śpiewa chociaż wstawię taki kawałek aby inni mogli pomóc. Coś pomyślimy :) Zajme się tym na pewno
A jak się wystarczająco uprę to i zapłacę aby wyczyścili mi głosy tej dwójki i pomogli znaleźć piosenkę bo jest piękna :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#8 2019-10-04 14:40

Nie znajdziesz po słowach, szukałem ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

AziPL

  • gość

#9 2019-10-20 04:15

Moją ostatnią odpowiedzią jest. Ta piosenka musiała zostać "zaśpiewana" do tego serialu przez kogoś niezbyt popularnego dla tego tego wykonawcy nie można znaleźć w sieci po tej piosence, jeśli natomiast mieli byśmy więcej jego piosenek lub informacji co to za serial (co to wgl jest? Turecki serial? ) Mogli byśmy przeanalizować dokładnie co to jest i kto to śpiewa.. Zapewne były by większe szanse.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Azi Adam

  • gość

#10 2019-10-20 05:38

Halo Halo jestem mistrzem. Wiem jedno. Wszystkie piosenki tego wykonawcy dosłownie znikły z sieci. Jest pełno "techno" z takimi samymi nazwami np lecz wykonawca to
Zak Bowen in the dark wykupiłem nawet spotify bo niby te piosenki wyglądają jakby były lecz znikły. Nie da się ich włączyć na żadnym forum/stronie... Powoli się poddaje. Czy ktoś dołączy aby pomóc skoro już jestem tak blisko ?
Tu strona gdzie są jego Albumy (chodzi o ten najnowszy z 2014)
https://myspace.com/zakbowen/music/albums
+ Załącznik z Spotify że nie da się włączyć. Pamiętaj że nawet jeśli będzie na stronie i nie będzie działać. Nie loguj się... Te piosenki wszystkie nie działają nwm czemu.
https://zapodaj.net/26b53e0b6054c.png.html

Teraz tak, skoro jesteśmy tak daleko wypadało by podać szczegóły które znam i po za tym co napisałem mam jeszcze "Serial + Video" wraz z tą piosenką pełną.


Piosenka leci w 01:19:05
A tu dla chętnych z początku filmiku też pioseneczka

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#11 2019-10-20 13:23

A skąd pewność, że to Zak Bowen - In The Dark? Gdzie Ci się udało znaleźć tę informację?

Ostatnio edytowany przez konrad509 (2019-10-20 13:23)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

AziPolands

  • gość

#12 2019-10-26 19:10

Słuchaj jak wejdziesz i przelecisz te tysiąc komentarzy z "Polskim" tłumaczeniem możesz poszukać ludzi którzy nazwali tak tą piosenke około 2-3 osoby tak samo nazwały tego wykonawcę. To tylko 1 Piosenka i 2 płyty są na jego temat lecz nie jest możliwe do znalezienia nie mam pojęcia dla czego.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1