UWAGA!
Minęło 1527 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Muzyka ze starej reklamy i radia

  • Strona:
  • 1

Princes21

  • gość

#1 2020-02-12 20:11

Szukam piosenki która być może była grana w reklamie z 2007-2012, śpiewa w niej chór żeński lub młodociany, prawdopodobne słowa które tam wystąpiły to "we are",
po stopniowym wzrastaniu tonu i siły głosu, gdzie śpiewane jest coś podobnego do "aaaaaaa aaaaaaaaa eeeeeeeeeeee". reklama mogła zawierać film z naturą i mogła być o samochodzie lub dezodorancie, osobiście kojarzy mi się ona z utworem Ewy Jach - "mamy czas" ze względu na dość podobny ton i tempo oraz bakernat - baiana ze względu również na ton i chór jest podobny, jednak wolniejsze tempo.

Drugą piosenkę której szukam była odtwarzana w radiu. Usłyszałem "hit the party" lecz nie wiem, czy na pewno takie słowa zostały użyte,  gdyż szukanie za pomocą tych słów nie zadzialalo. Śpiewa tam mężczyzna który głosem przypomina Sama Martina, lecz wydaje się mieć wyższy glos. Jest spokojna, przynajmniej we fragmencie który słyszałem. Była tam przerwa śpiewu, najpierw na początku był niższy głos, wzrastający. I po przerwie wyższy, wyrównującym się na końcu do tego gdzie skończył się poprzedni.

Z góry dziękuję za odpowiedzi



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1