UWAGA!
Minęło 6126 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Lody Cart Dore

  • Strona:
  • 1
  • Temat zamknięty

nealleQe

  • gość

#1 2007-05-28 13:20

adminie Snapshot  jesteś niemiły,sam użyj wyszukiwarki,nie umiesz grzeczniej odpowiadać?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

nealleQe

  • gość

#2 2007-05-28 13:30

tak czytam Twoje odpowiedzi,na pytania ludzi i przyznaje że jesteś niezłym palantem,ubliżasz im i łapiesz ich za słówka,debil z ciebie a nie admin.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

azis82

  • +9
  • nowy
  • Miejscowość: Płońsk
  • Wiadomości: 0
  • Serwis

#3 2007-05-28 14:43

nealleQe nie denerwuj się tak. Wystarczy sprawdzić czy nie ma już wątku na tym forum o takim samym tytule czyli "cart dore". Wejdź sobie w ten link, tam znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie, a ja zamykam ten wątek :)

http://forum.rypka.pl/viewtopic.php?id=526


Można być w kropli wody światów odkrywcą,
Można wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#4 2007-05-29 14:57

A ja otwieram wątek. nealleQe, słuchaj. Nie wiem gdzie widziałaś w moich wypowiedziach ubliżanie, ale jeśli nie możesz dostosować się do wymogów forum to dziękujemy. To co wyróżnia nas od innych stron tego typu to przejrzystość i możliwość łatwego znalezienia odpowiedzi. A takie osoby, które wchodzą, nic nie czytają i pytają o to samo po raz n-ty zbijają nas z celu. Równie dobrze zamiast uświadomić Cię w fakcie, że możesz użyć wyszukiwarki na forum, mogłem usunąć Twój temat i zająć się czymś innym.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

xD

  • gość

#5 2007-06-20 13:14

James Morrison - You give me something

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1
  • Temat zamknięty