♫ Poszukuję ciężkiego do rozpoznania, starego teledysku

konrad509

konrad509+1348

#61 2020-07-27 23:15

A próbowałeś w końcu na którejś z tych stronek co podałem zapytać?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#62 2020-07-28 09:23

Cześć Konrad :) Tak. Próbowałem. Ale nikt nic nie wie (tak jak podejrzewałem). Często też wysyłam te pytanie na youtube w sekcji "dyskusja" do użytkowników, którzy dodają stare teledysku z mtv lub vivy, ale też nic.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#63 2020-07-28 22:37

Najdłużej-poszukiwany-teledysk-świata. :/


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#64 2020-11-15 21:48

Dni lecą. Czasy nieciekawe. Ludzie, nie mają pieniędzy przez pandemię, a moim jedynym zmartwieniem jest nadal odnalezienie teledysku którego szukam już kilkanaście lat. Szczęściarz ze mnie nie ? hehe Pozdrawiam i cześć wszystkim i ponawiam pytanie: Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś  złote ćwieki, pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana chyba po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Boy George - Funtime

Bardzo proszę o pomoc

Ostatnio edytowany przez Guest (2020-11-15 21:49)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#65 2021-02-21 21:03

Witam wszystkich. Odświeżam i ponawiam pytanie. Jakie jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś  złote ćwieki, pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#66 2021-05-02 22:21

Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego powyżej. Pozdrawiam :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#67 2021-05-03 12:36

A my nadal bezsilni. Ale razem z Tobą trwamy w nadziei, że teledysk się znajdzie. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#68 2021-06-17 21:01

Cześć ponownie. Odświeżam i ponawiam pytanie. Jakie jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem prawie pewien , że z przedziału 1993- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#69 2021-08-15 17:13

Odświeżam i ponawiam pytanie. Jakie jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem prawie pewien , że z przedziału 1993- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#70 2021-10-04 16:41

Do jasnej ciasnej. Wajderyk już znalazł swoją kowbojką piosenkę  hehe :p a u mnie cały czas nic. A cały czas szukam.

Próbujemy dalej. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem prawie pewien , że z przedziału 1993- 1996 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#71 2022-01-14 15:29

Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem podejrzewam , że z przedziału 1992- 1997 . Niestety  zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#72 2022-04-09 22:52

Cześć. Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem podejrzewam , że z przedziału 1992- 1997 . Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#73 2022-07-17 13:12

Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego powyżej.

Jakby ktoś szukał stronki z zbiorem teledysków.... https://www.vob-clip.com/ Tu jest ich baaaardzo dużo

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#74 2022-11-16 15:53

Siemka. Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem podejrzewam , że z przedziału 1992- 1997 . Ale pewny nie jestem. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#75 2023-02-01 17:25

Cześć wszystkim. Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem podejrzewam , że z przedziału 1992- 1997 . Ale pewny nie jestem. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#76 2023-03-20 22:54

Hey Ewryłan :P. Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem podejrzewam , że z przedziału 1992- 1997 . Ale pewny nie jestem. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z prawego profilu (twarz zwrócona w prawą stronę ekranu) i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Ostatnio edytowany przez Guest (2023-03-20 22:59)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#77 2023-06-26 21:08

Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego powyżej

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#78 2023-09-17 17:53

Cześć wszystkim . Odświeżam i ponawiam pytanie- Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk ten jest stary, z lat 90, ale jestem podejrzewam , że z przedziału 1992- 1997 . Ale pewny nie jestem. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża, żywa lalka. Miała makijaż i dużą ilość kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne, kilkunastocentymetrowe, złote ćwieki lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, z prawego profilu (twarz zwrócona w prawą stronę ekranu) i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był kolorowy. Piosenka była śpiewana po angielsku.


W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Prawdopodobnie jest to Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków w latach 90 np;

3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Deuce- On the bible
Snap! - The Power '1996
Nus- Charlotte (UK, 2000)
Boy George - Funtime

Szukałem niedawno z udziałem sztucznej inteligencji, ale też bezskutecznie.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#79 2023-10-29 17:05

Cześć. Odświeżam i ponawiam pytanie. Jaki tytuł teledysku opisanego powyżej.
Dodam tylko, że zamieściłem na youtube filmik z opisem tego teledysku i od siedmiu boleści "wizualizacji" :P tego, jak to mniej więcej wyglądało.
Próbujemy dalej :(

Ostatnio edytowany przez Guest (2023-10-29 17:09)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#80 2023-10-29 20:41

Może kiedyś AI będzie w stanie identyfikować teledyski po opisie? Przydałaby się taka możliwość.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►