UWAGA!
Minęło 1320 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Twoja twarz brzmi znajomo

  • Strona:
  • 1

kelk

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#1 2014-04-28 20:54

Cześć, mam pytanko: czy kojarzy ktoś z finałowego odcinka moment rozdawania nagród dla uczestników, gdzie leciała taka fajna piosenka w tle?

P.S Ta melodia leciała też w reklamie tymianek i podbiał.


Dzięki.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#2 2014-04-28 21:00

Dla jasności - piosenka czy melodia? Bo piszesz i tak, i tak, a to istotna różnica - albo jest tekst, na którym można się oprzeć szukając, albo go nie ma.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kelk

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#3 2014-04-29 17:15

Przepraszam, melodia :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#4 2014-04-29 18:07

Tej melodii szukamy?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kelk2

  • gość

#5 2014-04-29 23:58

Dokładnie tej:)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kelk

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#6 2014-05-01 22:52

I jak, macie coś? Bo strasznie ciężko jest to znaleźć...

Oceń wiadomość: 0Tak 1Nie

john

  • gość

#7 2015-03-29 19:20

ok przenoszę się tutaj mam pytanie co to za muzyka która leciała w programie twoja twarz brzmi znajomo wczoraj podczas gdy Dowbor rozmawiał z uczestnikami przed wejściem do windy. taka skoczna z elementami gitary solowej bez wokalu .

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

john

  • gość

#8 2015-03-29 19:42

leciała jak rozmawiał z Rozmusem

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ktoscos

  • gość

#9 2020-08-15 13:30

Z kolei ja poszukuję utworu (motyw muzyczny bez wokalu) zagrany gdy Kamila Boruta rozmawiała z Maciejem Dowborem o Axlu Rose. To był sezon 13 odcinek 1. Na ipla można ten moment znaleźć w 41 minucie i jak ona z nim rozmawia, to w tle leci taka muzyka przez pół minuty. Jedno jest pewne - znajduje się w bibliotece Audio Network, lecz samemu intensywnie szukałem i wszystko poszło na marne... Czy komuś udałoby się ten utwór znaleźć? Jak się uda, dajcie znać w komentarzu

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ktoscos

  • gość

#10 2020-08-31 00:03

Wycofuję swoje pytanie, bo już kilka dni po tym zapytaniu udało mi się samodzielnie znaleźć, a widzę, że odpowiedzi nie można usuwać, to dokończę: Bob Bradley / Richard Moore - Disco dollies z Audio Network, gdyby kogoś ten utwór zaciekawił

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#11 2020-08-31 14:47

Pytań nie ma co usuwać, bo ktoś mógłby szukać tego samego i pytanie pojawiłoby się znowu.
Tym bardziej dziękujemy za odpowiedź. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ktoscos

  • gość

#12 2020-09-04 13:35

No dobra, masz rację. To skoro jestem już w tym temacie, to przy okazji uzupełnię swoją kolekcję (z czego 2 dawno temu ktoś mi podał tytuły, a 4 pozostałe samemu ręcznie w lipcu tego roku udało mi się znaleźć):

-> Funkorama - Christian Marsac (używany tylko w pierwszych edycjach, gdy uczestnik rozmawiał z Dowborem o wylosowanej postaci)
-> Masters of the groove - Max Brodie (też uczestnik - Dowbor, ale nadal używany)
-> Positive morning - Bob Bradley (uczestnik - Dowbor, choć jeśli dobrze zauważyłem, już go nie używają)
-> Shaft of light - David Kelly (kiedy jurorzy oceniają występ)
-> Slick city funkster 2 - Christopher Ashmore (kiedy uczestnicy przyznają sobie po 5 punktów)
-> To the light - Phil Panton, Doug Panton, Oliver Daldry, Thomas Newman (uczestnik - Dowbor)

Proszę bardzo, może ktoś się ucieszy. I żeby nie było wątpliwości - wszystkie te utwory znajdują się w bibliotece Audio Network, więc wystarczy tam podać tytuł utworu i od razu wam wyszuka

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1