UWAGA!
Minęło 1189 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Black eyed peas - I gotta feeling

  • Strona:
  • 1

Misiekkkk

  • gość

#1 2020-10-03 21:09

Pomocy! :)
Przeszukałam 47 seriali/filmów z tym utworem i nie znalazłam tego, czego szukam. W Was nadzieja!

Szukam serialu (mała szansa, że film) na którego fragment trafiłam kilka (do 10 lat temu, ale więcej niż 3). Fragment był dostępny na YT, dziś już nie jest (przeszukałam historię swojego konta). Do brzegu: był to fragment w którym chyba troje ludzi koło 30 lat stalło o zmroku koło samochodu. 2 babeczki i chyba facet. I ktoś z nich wyjął wino/szampana i zaczęła grać właśnie TA muzyka. Babeczka zaczęła śpiewać i w momencie "let's live it up" chyba wszyscy śpiewali, a w momencie "I feel stressed out, i wanna let it go" śpiewała sama babeczka i reszta była zdziwiona, że ma taki głos. Ogólny nastrój: chill, odprężenie, zabawa. Potrzebuje tego teledysku, jakby ktoś, coś, wystarczy tytuł serialu/filmu, odcinek sama znajdę i ten konkretny moment też :D

Dzięki z góry,
Zdrówka



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#2 2020-10-03 21:42

To których 47 seriali/filmów możemy sobie odpuścić? Żeby nie tracić czasu na przeglądanie tego, co już sprawdziłaś.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Misiekkkk

  • gość

#3 2020-10-04 13:41

https://www.imdb.com/name/nm0272334/

wszystkie wyniki stąd



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

itsjustmemichelle1

  • gość

#4 2021-01-16 22:56


Coś takiego?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1