UWAGA!
Minęło 1060 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ problem :(

  • Strona:
  • 1

itsjustmemichelle1

  • gość

#1 2021-05-23 20:53

Piszę to, bo mam nadal problem z rejestracją. Gdy chcę się zarejestrować, nie ładuje mi się kod do przepisania z obrazka, przez co cała operacja się nie udaje. Co dziwne, widziałam zarejestrowanych dziś (23.05) czterech nowych użytkowników. Wiem, że pisałam już kiedyś podobny wątek. Proszę, huviretki i inni administratorzy, jeżeli są- nie bierzcie tego do siebie, nie macie na to, jak mniemam, wpływu. Jest mi jednak przykro, że moja prośba sprzed chyba ponad pół roku została kompletnie zlekceważona. Czuję się olana  :/
Przepraszam, po prostu trochę musiałam z siebie ulać.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

itsjustmemichelle1

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#3 2021-05-23 21:39

Nie ma nowych zarejestrowanych dziś użytkowników, bo nadal nie ma możliwości rejestracji.
To, co pokazuje się na dole pod "dzisiaj zarejestrowani" to liczba zarejestrowanych użytkowników forum, którzy dziś weszli na forum. Więc widziałaś, że dziś, spośród wszystkich zarejestrowanych na forum, weszło tutaj 4 użytkowników (nicki widać w linijce "dzisiaj online").


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

itsjustmemichelle1

  • gość

#4 2021-05-24 12:08

Acha :) już rozumiem. No nic. Szkoda. Już i tak humor mam dziś lepszy. Na razie od jutra piszę egzaminy i na tym się skupiam :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#5 2021-05-24 20:02

To trzymamy kciuki. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

itsjustmemichelle1

  • gość

#6 2021-05-25 12:32

Dziękuję. Polski dobrze.

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1