UWAGA!
Minęło 1025 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenka "lalalala" śpiewana przez kobietę

  • Strona:
  • 1

poszukiwaczpiosenki2414

  • gość

#1 2019-02-19 20:02

Poszukuję pewnej piosenki o dość spokojnej muzyce i rytmie (żadna skoczna ani dynamiczna) śpiewanej przez kobietę. Nie jest za nowa, bo słyszałem ją już kilka razy na przestrzeni wielu lat. Otóż w refrenie jest słynne "lalalala" czy też "nananana". Problem w tym, że przeleciałem dużo takich tematów i piosenek i żadna nie była tą właściwą. Pamiętam, że refren leciał coś w tylu "La la la la la *jakieś słowa* la la la la la *kolejne słowa* la la la la la". Nie zapamiętałem tych słów, więc to niestety bardzo mocno utrudnia poszukiwania. Być może była po angielsku, ale tutaj głowy nie dam. Bardzo mi się podoba, ale nie jestem w stanie jej znaleźć. Może ktoś kojarzy?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#2 2019-02-19 20:42

A nie ma możliwości, żebyś to zanucił, nagrał i wrzucił nam tu link?
Stąd na przykład: https://vocaroo.com
Ewentualnie możesz na czymś zagrać.
Po samym "lalalalala" trudno się domyślić, przy takiej ilości piosenek z tym refrenem.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

poszukiwaczpiosenki2414

  • gość

#3 2019-02-19 21:47

Bardzo chętnie bym to zrobił, ale niestety nie nagrałem jej, a nie wiem kiedy na nią znowu trafię by to zrobić. Ostatnio ją słyszałem podczas jazdy samochodem, więc nawet nie miałem za bardzo możliwości ją nagrać.

PS: Oznaczyłem Twój post jako najlepszą odpowiedź przez przypadek. Temat nadal otwarty.

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-02-19 21:49)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#4 2019-02-19 23:04

Ale huviretki pytała nie o nagranie piosenki, tylko o nagranie Twojego nucenia.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

poszukiwaczpiosenki2414

  • gość

#5 2019-03-02 00:51

Na początek chciałbym przeprosić za brak odpowiedzi z mojej strony, ale przez nakład obowiązków temat po prostu wyleciał mi z głowy. Piosenkę znalazłem w końcu. Natknąłem się na YT na film "Top la la la la songs" (tytuł zbliżony) i z ciekawości go sobie włączyłem. Jak się nie trudno domyśleć, była tam też poszukiwana przeze mnie piosenka wraz z tytułem. Tytuł poszukiwanego utworu to ATC - All Around The World. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi.

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#6 2019-03-02 14:27

Wygląda na to, że wystarczyło zajrzeć do naszego wątku z "lalala" w tytule. Piosenka jest tam jako propozycja odpowiedzi na pierwszej stronie. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

MrMaxium

  • gość

#7 2021-06-28 20:51

Lutricia McNeal - You show me . Jeśli tak to myślę że pomogłem ;) Miłego słuchania

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1