UWAGA!
Minęło 452 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Utwór rmfmax

  • Strona:
  • 1

Piogal

  • gość

#1 2022-12-31 20:30

Cześć! Po raz drugi korzystam z usług tego miejsca i znowu sytuacja kompletnie beznadziejna, ale około rok temu też nic właściwe nie wiedziałem a utwór znaleźliście w kilka minut...

Tym razem jest podobnie. Szczegółów bardzo mało, ale spróbujmy... Utwór musi być chyba często grany, w radiu, bo już słyszałem go trzy razy od wczoraj. Wczoraj w pracy włączyłem radio i od razu za pierwszym razem mi się spodobał. Ciężko określić gatunek, najbliżej chyba coś jak rap, coś nietypowego zresztą cały ten utwór jest jakiś nietypowy. Najpierw rapuje facet, potem jest to co najbardziej mi się podoba, jakiś taki niepokojąco brzmiący refren, chórki, jakieś instrumenty w stylu... Cymbałek. Potem zaczyna śpiewać kobieta zaczynając coś jak... Dadi sądu (Daddy, Daddy) i znowu ten niepokojący refren. Znam angielski niby, ale wczoraj pierwszy raz słyszałem ten kawałek, potem po południu jeszcze raz kiedy na niego polowałem (ale wyszedłem do kibla i spóźniłem się) w refrenie w pewnym momencie może być coś w stylu... 'Oooo we go, we go. Dzisiaj biegłem e biegu sylwestrowym i znowu go grali. Znajdę go prędzej lub później jestem pewien, ale siedzę przy radiu i już sam sylwestrowy szajs, a ten kawałek nie pasuje do klimatów sylwestrowych. Wiem, że zero szczegółów, ale może jednak :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#2 2022-12-31 21:15

A na odsluchane.eu nie ma?
Jeśli pamiętasz przedział czasowy, powinieneś znaleźć.

https://www.odsluchane.eu/szukaj.php?r=4&date=30-12-2022&time_from=14&time_to=16


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Piogal

  • gość

#3 2022-12-31 21:51

Mam!!! Ten utwór to miazga!!! a refrenu aż się boję słuchać, jest w nim coś przerażającego :)
Szukałem tego:



Temat zamknięty, dzięki :)



Oceń wiadomość: 1Tak 1Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#4 2023-01-01 21:30

Fakt, może się przyśnić!  :D


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1