UWAGA!
Minęło 6070 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Braveheart- Waleczne Serce

  • Strona:
  • 1

qwiatuszek

  • gość

#1 2007-02-27 14:00

Prosze pomóżcie mi. Już od dawna poszukuje muzykę z Braveheart'a i nie moge znaleść :( Poszukuje muzyki z takiego wątku jkiedy młody  William chował swojego ojca i brata ale z dodatkiem dud, i jeszcze jak  William opuszczał swoja wioske jak przyjechał po niego wujek i zabrał Go do Francji piekna muzyka z dudami......... Błagam pomórzcie mi....... :(:(:(:( Z góry wszystkim bardzo dziekuje a tem kto ma to czy mogłam bym prosic na przysłanie mi na maila ( justych87@wp.pl) Z góry bardzo dziekuje i bardzo jestem wdzięczna......



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

wesza

wesza+9

  • pomagacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 142

#2 2007-07-06 20:05

chodzi ci moze o to??



EDYCJA
a tak szukalam i znalazlam to... jezeli kogos to nie wzruszy to znaczy ze nie ma uczuc


And I think to myself: What a wonderful world
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

NEo

  • gość

#3 2007-08-23 08:42

:DEnya - Braveheart Theme:D



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Legionista

  • gość

#4 2007-09-04 12:42

"Poszukuje muzyki z takiego wątku jkiedy młody  William chował swojego ojca i brata ale z dodatkiem dud,"

to jest kawałek który się nazywa Main Title

"i jeszcze jak  William opuszczał swoja wioske jak przyjechał po niego wujek i zabrał Go do Francji piekna muzyka z dudami........."

to jest kawałek który się nazywa A Gift of a Thistle

Kawałek wykorzystany w tym powyższym klipie to End Credits (kompilacja wszystkich motywów występujących w ścieżce dźwiękowej)
Jednocześnie chcę wyprowadzić z błędu ludzi myślących że to Enya napisała muzykę do Braveheart'a. Otóż muzykę skomponował i przewodził jej James Horner, a zagrała to tak przepięknie Londyńska Orkiestra Symfoniczna.
Jeśli nadal chcesz te dwa utwory to daj znać. Prześlę ci na maila. Ale i tak myślę że cały soundtrack jest piękny nie tylko te dwa kawałki...
Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1